خودکشی و روش های مرسوم

شاید زندگی آنقدر هم که از سوی عرفا و دینداران گفته می شود قیمتی نباشد. فرض کنید که ما همه در جای ناکجایی گرد هم آمده بودیم و "قالو بلی" حقیقت داشته است؛ یا اینکه حیات همه اش لطفی است از سوی پرودگار رحمان و رحیم. برای کسی که از زندگی به هر علتی خسته شده است تا بحدی که به نابودی خویش می اندیشد چه فرق می کند که به خواست خود آمده یا خدا؟! آیا بهتر نبود انسان خلق نمی شد تا در نیستیِ قاطع خود، بی نیاز به خدا و خدایان باقی بماند؟ شاید جواب این باشد:
ما نبودیم و تقاضامان نبود *** لطف تو ناگفته ی ما می شنود
در پایین مقاله ای را از دانشنامه ویکیپیدیا ترجمه کرده ام که مربوط به روش های خودکشی است. این مقاله را بیشتر از سر کنجکاوی برای پیدا کردن آسان ترین روش خودکشی خواندم؛ اما بعد متوجه شدم که مقاله بسیار مفیدی است چرا که در آن به خطرات این روشها در صورتیکه درست انجام نشوند اشاره شده است. خواهید دید که چه مصدومیت های شدید و فلج کننده ای گریبان گیر این گونه افراد می شود که آرزو می کنند کاش در برزخ قبلی خود می ماندند اما به جهنم امروز خود گرفتار نمی شدند که به قول دانته در آن از یاس، خون در رگ از حرکت می ایستد.
تصور غیر علمی من این است که افراد در زندگی از نقطه ای که ما به آن نگاه می کنیم سه دسته اند. دسته اول افرادی هستند که ذاتا افرادی شاد هستند. این افراد در سخت ترین شرایط نیز روحیه خود را حفظ می کنند و حتی اگر غمگین شوند بسیار زود به حالت عادی وذاتی خود باز میگردند. دسته دوم افرادی هستند از دسته اول بسیار متفکر ترند و ذاتا غمگین هستند. این افراد در قلمرو اندیشه ی خود مسائل را بیش از حد تجزیه و تحلیل می کنند و چون زندگی تو در تو تر از آن است که انسان به ژرف آن دست یابد نا امید از جستجوی بی نتیجه خویش به خودشان باز میگردند که البته غمگین ترین پناهگاه جهان است. این افراد هرچه میکنند شاد شوند نمی توانند و درست بر خلاف دسته قبل شادی های کوتاهی دارند و دوباره به خود غمگینشان باز می گردند. بیشتر شاعران و دانشمندان در این دسته هستند. البته بگذریم که در ایران به تمامی این شاعران و دانشمندان برچسب حاضر و آماده ی عارف زده می شود. افرادی که دست به خودکشی می زنند از این دسته هستند. اما دسته سومی هم وجود دارد که در اکثریت هستند. این افراد خوشبختانه یا بدبختانه به علت عدم تعقل نه شادی های واقعی دارند و نه غم های واقعی. اگر از ایشان در ارتباط با هدف زندگی سوال شود محدود به رفتن دانشگاه، ازدواج، پیدا کردن کار خوب و خرید ماشین یا خانه می شوند.
ترجمه متن را برای علاقه مندان در زیر قرار داده ام:
خودکشی و روش های مرسوم
به هر طريقي و به هر وسيله اي که يک فرد با قصد قبلي اقدام به خودکشي کند يک روش خودکشي گفته مي شود. در زير نمونه ي روش هايي که تابحال براي خودکشي استفاده شده اند فهرست گرديده است. البته بايد ذکر شود که اگر چه افرادي که احساسات متمايل به خودکشي دارند به اين گونه روش ها فکر مي کنند، اما دست آخر اغلب آنها اقدام به خودکشي نمي کنند(1).
روش هاي خودکشي را مي توان بر اساس تداخل در روند حیات به دو گونه ي فيزيکي يا شيميايي تقسيم کرد. روش هاي فيزيکي معمولا با ازکار انداختن دستگاه تنفسي يا مرکز سلسله اعصاب عمل ميکنند در اين روش ها معمولا يکي يا چند عضو کليدي مربوط به اين بخش ها از بين مي رود. از سوي ديگر در روش هاي شيميايي تمرکز بر ايجاد تداخل جدي در روند زيستي است مانند جلوگيري از تنفس سلولي يا کاهش ظرفيت هم آميزي سلولي. روش هاي شيميايي براي خودکشي نشانه هاي پنهاني دارند درحالي که در روش هاي فيزيکي نشانه ها آشکارند.
1. شليک کردن با اسلحه ي گرم
2. رگ زني
2.1 بريدن رگ در محل مچ دست
2.2 بريدن رگ خواب در محل گردن
3. غرق شدن
4. خفگي (بهترين روش خودكشي)
5. برق گرفتگي
6. انفجار
7. حلق آويز کردن
8. انداختن خود جلوی وسایل نقلیه
9. سوانح رانندگی
10. پرت کردن خود از ارتفاع
11. مسمويت
11.1 مصرف بيش از اندازه ي دارو
11.2 گاز منوكسيد كربن
11.3 مواد شوينده
12. خودسوزي
13. هارا-گيري يا سپوكو
14. نخوردن يا اعتصاب آب و غذا
15. بريدن سر
16. عمليات انتحاري
17. خودكشي غيرمستقيم
1) شليک کردن با اسلحه گرم
در جوامعي که اسلحه گرم در دسترس است، شليک کردن يک فرد با تپانچه، هفت تير و هرگونه اسلحه ي گرم ديگر يکي از مرسوم ترين راه هاي خودکشي در ميان مردان است (2). در سال 2005 در ايالات متحده آمريکا 55 درصد از اعمال اقدام به خودکشي با اسلحه گرم انجام شده است (3). موثر ترين راه در اين روش شليک کردن به سر از طريق دهان است؛ البته به اين دليل که بعضي اوقات شليک از کنار سر منجر به مرگ نمي شود و فرد زنده مي ماند اما دچار ناتواني هاي بسيار جدي و دردناک مي شود(4). در ميان مللي که قوانين سختي براي کنترل اسلحه گرم دارند، اين روش محدود به پليس ها، نيروهاي نظامي و سربازان مي شود(5). مطالعات نشان ميدهد که ميزان دسترسي به اسلحه بر نحوه انتخاب روش خودکشي تاثير دارد و بر تعداد افرادي که دست به خودکشي ميزنند تاثيري ندارد(6). با وجود اين، تلاش براي خودکشي با استفاده از سلاح گرم احتمال موفقيت بسيار بيشتري نسبت به روش هاي ديگر دارد(7).
2) رگ زني
رگ زنی روشی است که مرگ با از دست دادن خون حاصل میشود؛ و معمولا در نتیجه ی صدمه ای است که به شریان های بدن وارد شده است. در این روش شاهرگ های اصلی در دوطرف گردن، مچ و یا ران هدف قرار دارند.
بریدن رگ مچ
در این روش هدف بریدن رگ مچ است که البته احتمال آن وجود دارد که به تاندون ها، رگ انگشت شست و اعصاب میانی که کنترل عضله های دست را بعهده دارند نیز صدمه وارد شود. در این روش ممکن است با صدمه به اعصاب میانی در حس لامسه و تحرک دست بطور موقتی یا دائمی کاهش کارایی مشاهده شود(8).
بریدن رگ گردن
بریدن رگ گردن نوعی دیگر از رگ زنی است. در اینجا به رگ خواب که خون را به مغز می رساند صدمه وارد میشود؛ به این دلیل که دو رگ خواب در دو طرف گردن وجود دارد که هر دو کارشان یکی است باید هر دو بریده شوند. البته مرگ با داخل شدن خون به نای و مسدود شدن نایچه به علت عدم وجود هوا نیز ممکن است حاصل گردد. اغلب اوقات افرادی که از این روش استفاده می کنند عصب واروگرد مربوط به حلق را میبرند که حنجره را کنترل میکند؛ به همین دلیل قدرت تولید صدا را برای همیشه از دست می دهند.
گفته میشود که این روش بعنوان روش خودکشی مذهبی در ژاپن مشاهده شده است که به نام "ژیگای" خوانده میشود؛ این روش توسط زنان باشرافت و نجیب انجام می شود و از نظر اعتقادی درست شبیه به هارا-گیری در مردان است.
3) غرق شدن
خودکشی به این روش بدین گونه است که فرد با آگاهی خود را در آب یا دیگر مایعات غرق می کند و بقدری در زیر آب باقی می ماند تا اکسیژن به مغز نرسد و عمل غیرارادی نفس کشیدن قطع گردد. بخاطر واکنش طبیعی بدن انسان، زمانی که سر زیر آب است بطور غیرارادی سر از آب بیرون می آید تا فرد بتواند نفس بکشد؛ برای خنثی کردن این واکنش غیرارادی از شئ سنگینی برای باقی ماندن در زیر آب استفاده می شود. اگر غرق شدن قبل از مرگ متوقف شود، احتمال آن وجود دارد که نرسیدن اکسیژن به مغز باعث صدمات مغزی شود.
4) خفگی
خودکشی به این روش، عملی است که برای ناتوان کردن توانایی تنفس در فرد انجام میشود. در این روش جذب اکسیژن بقدری کاهش می یابد که باعث خفگی می گردد. این روش را می توان با کیسه ای پلاستیکی که دور سر کشیده شده است انجام داد یا اینکه فرد میتواند خود را در فضای عاری از اکسیژن قرار دهد. اقدام به این روش معمولا با داروی مسکنی همراه می شود تا فرد قبل از خفگی بیهوش شود؛ به این وسیله فرد میتواند از واکنش طبیعی فرار از محیط یا ترس از مرگ رهایی یابد. این روش در مورد بیماران لاعلاج یا بیمارانی که خواهان مرگ هستند با استفاده از گازهایی مانند نیتروژن یا هلیوم انجام می شود. گاز هلیوم را می توان در دستگاه های بادکنک بادکن بدست آورد؛ این گاز بی بو است و بدون درد و سریع عمل می کند. شخص بعد از چند بار تنفس، هوشیاری اش را از دست می دهد و مرگ بعد از چند دقیقه اتفاق خواهد افتاد. بعضی از افراد، کیسه ای پلاستیکی را از گاز هلیوم پر می کنند و روی سر میکشند و آنهایی که به این روش نیز اعتماد ندارد از ماسک بیهوشی برای استنشاق گاز هلیوم استفاده می کنند. البته بر اساس گفته درک همفری آخرین اظهارات در ارتباط با استفاده از ماسک بیهوشی شک برانگیز است. گروه هایی که حق مرگ دارند تجربه زیادی در استفاده از گاز هلیوم دارند. این گروه ها با مشکل مناسب نبودن ماسک بیهوشی یا جابجا شدن آن بر اثر فشار گاز مواجه شده اند به همین دلیل کیسه ای پلاستیکی که بتوان آنرا با گاز هلیوم پر کرد از میان تمامی روش ها بهترین روش و سالم ترین روش خودکشی بشمار می رود. در این روش اغما در چند ثانیه حاصل میشود و مرگ بعد از چند دقیقه صورت می پذیرد؛ بنابراین، احساس ناخوشایند کشیدن کیسه ی پلاستیکی بر سر نیز بسیار زودگذر است.
5) برق گرفتگی
خودکشی به این روش به این گونه است که فرد بوسیله ی شوک الکتریکی کشنده ای اقدام به خودکشی می کند. ولتاژ برقی که به اندازه ی کافی شدت داشته باشد می تواند بر مقاومت پوست بدن غلبه کند و در بدن فرد جریان پیدا کند. یک جریان متناوب برق به صورت جدی می تواند سیگنال های عصبی بدن فرد را مختل کند و باعث گردد تا قلب منقبض شود.
6) انفجار
این روش با انفجار مواد منفجره در مجاورت بدن میسر میشود. مقدار کافی از مواد منفجره ی قوی می تواند با نابودی کاملا بدن بصورت آنی باعث مرگ شود. فرد لازم نیست نگران درد یا احساس انفجار باشد زیرا قبل از اینکه سیستم عصبی بتواند انفجار را درک کند فرد کشته میشود. در صورتیکه مواد منفجره به اندازه کافی نباشد، نتیجه اعضای تکه تکه شده، استخوان های شکسته و خونریزی داخلی خواهد بود که همگی نتیجه موج انفجار هستند و البته باعث مرگ میشوند. استفاده از بمب های دست ساز که قدرت کافی ندارند به احتمال زیاد بجای مرگ آنی باعث سوختگی شدید میشوند.
7) حلق آویزکردن
حلق آویز کردن یا دار زدن شایع ترین و مرسوم ترین طریق خودکشی در جوامع غیرصنعتی و قدیمی بوده است। امروزه نیز در روستاها بیشتر از مناطق شهری کاربرد دارد. روش قدیمی اینطور بود که طنابی را از نقطه ای ثابت که چوبه ی دار بود آویزان می کردند و طنابی را دور گردن محکوم می انداختند تا او را اعدام کنند. در این حالت زیر پای فرد را با هل دادن او یا برداشتن آنچه زیر پای اوست خالی می کردند تا حلق آویز شود. اما در حالتی که اقدام به خودکشی است فرد در ارتفاع قرار میگیرد تا با پریدن خود را حلق آویز کند. در این روش بخاطر شکسته شدن گردن، مرگ بصورت آنی و سریع اتفاق می افتد.
8) انداختن خود جلوی وسایل نقلیه
یکی دیگر از روش های خودکشی، پریدن جلوی وسیله ی نقلیه ای تندرو است خصوصا اگر مثل یک کامیون یا قطار بزرگ باشد. نوع قدیمی این روش بدین گونه بود که فرد خودش را به ریل راه آهن می بست تا بوسیله ی قطاری که در حال گذر بود زیر گرفته شود. البته ممکن است این روش اثرات روحی وخیمی را برای راننده ی وسیله ی نقلیه بهمراه داشته باشد. شکست در این روش نیز به احتمال زیاد منجر به صدمات شدید جسمانی از قبیل شکستگی، صدمه مغزی، کبودی و ورم اعضای بدن یا ناتوانی های کوتاه مدت یا بلند مدت شود.
در لندن پریدن جلوی قطار مترو یکی از مرسوم ترین روش های خودکشی است. برای جلوگیری از این واقعه، درهای کشویی که بتوانند افراد را از مسیر قطار جدا کنند پیشنهاد شده است که البته هزینه ی عملیاتی کردن این طرح گران است.
9) سوانح رانندگی
در حقیقت، بعضی از تصادفات جاده ای، خودکشی هستند. بخصوص زمانی که خودرو تک سرنشین است یا تنها یک خودرو سانحه دیده وجود دارد. گاهی اوقات نیز، راننده با وجود آگاهی از نقص خودرو اقدام به تعمیر آن نمی کند تا اینکه نقص و استهلاک طبیعی خودرو منجر به حوادث بسیار خطرناک می شود که در نهایت ممکن است منجر به مرگ سرنشین خودرو شود و این روشی است که در آن فرد مایل است بدون آگاهی از زمان مرگ، اقدام به خودکشی کند(11).
آمار دقیق و قابل اعتمادی از میزان خودکشی در سوانح رانندگی وجود ندارد. اما مطالعات پژوهشگران در این زمینه نشان میدهد که این میزان از 1.6 درصد تا 5 درصد متفاوت است(12). بعضی از خودکشی های در حوادث رانندگی، تصادف قمداد میگردند؛ به این علت که مدرکی دال بر خودکشی وجود ندارد. شایان ذکر است که حتی زمانی که حادثه به ظن قوی، اقدام به خودکشی است بخاطر عدم وجود دست نوشته ای مبنی بر این عمل، حادثه تصادف رانندگی قلمداد می شود(12).
پژوهشگران براین باورند که خودکشی هایی که در ظاهر سوانح رانندگی اند شایع تر از آن هستند که پیش از این تصور میشد. در تحقیقی بسیار بزرگی که در یکی از جوامع در میان افرادی که اقدام به خودکشی می کنند صورت گرفته است، این آمار و ارقام بدست آمده: "در میان افرادی که عملشان خودکشی گزارش گردیده است 14 درصد به فکر استفاده از خودرو در یک تصادف بوده اند که از این میزان 8.3 درصد از این روش بصورت عملی استفاده کرده اند(13).
10) پرت کردن خود از بلندی
پرت کردن خود از ارتفاعی که به اندازه کافی بلند است باعث خرد و شکسته شدن اعضا و بافت های بدن می شود. اگر فردی از پل مرتفعی خود را به درون آب بیاندازد، به احتمال زیاد فرد غرق نخواهد شد بلکه بخاطر اصابت با آب جان خواهد داد. برای نمونه می توان از پُلی به نام "دروازه ی طلایی" در ایالات متحده نام برد که خلیج سانفرانسیسکو را به اقیانوس آرام مرتبط می کند. در فاصله ی سال های 1937 تا 2006 نزدیک به 1300 واقعه پرت شدن از این پل اتفاق افتاده است که موضوع فیلم مستندی به همین نام "پل" شده است.
شیرجه ی 70 متری از پلی که ذکر شد در 98 درصد موارد منجر به مرگ شده است. در این حالت فرد با سرعت 120 کیلومتر در ساعت با آب برخورد میکند (14). دلیل مرگ هم اینست که بر اثر اصابت بدن با آب استخوان های شکسته ی قفسه سینه به درون قلب، ریه ها، کبد و طحال فرو می روند و باعث خونریزی داخلی می شوند. نجات یافتگان، که عموما اول پاهایشان با آب اصابت کرده است، شکستگی استخوان ران را تجربه کرده اند(15).
در مراکز و مناطق مرتفع مانند پل ها و آسمانخراش ها مقامات مسئول سعی می کنند با کشیدن حفاظ از پریدن هایی که به قصد خودکشی انجام میشوند جلوگیری کنند؛ حتی در بعضی از مناطق برخی از مسئولان خط تلفنی قرار داده اند که مستقیما با مراکز جلوگیری از خودکشی ارتباط دارند (16).
البته اینجا بیشتر به پریدن از پل به درون آب پرداختیم ولی صورت های دیگری نیز وجود دارند مانند پریدن از پنجره، پریدن از کوه یا صخره های مرتفع یا پریدن از سد به درون آب.
11) مسمومیت
این روش خودکشی که در گذشته با خوردن زهر یا سم انجام میشده است امروزه اشکال نوینی به خود گرفته است. خودکشی به این طریق با خوردن سمومی انجام میشود که اثر سریع و تند دارند؛ یا از ماده ای استفاده می شود که مقدار زهر آن برای کشتن انسان به اندازه کافی قوی است(17). بعنوان مثال می توان به اتفاقی که در سال 1978 در شهر جونستون در شمال کشور گوانا رخ داد اشاره کرد. در این سال رهبر یکی از فرقه های مذهبی یک خودکشی جمعی را سازمان دهی کرد. او اینکار را با خوراندن نوشیدنی مسمومی که حاوی سیانور و دیازپام بود انجام داد. بیشتر افراد شهر در این واقعه کشته شدند. میزان کافی از برخی گیاهان نیز دارای زهر های کشنده هستند مانند گیاهی بنام بلادون یا دانه های کرچک.
مصرف بیش از حد دارو
خودکشی بوسیله مصرف بیش از حد مواد دارویی روشی است که در آن دارو بیش از آنچه معین شده استفاده میشود یا با ماده ای دیگر ترکیب می شود تا اثر آن تقویت شود. قابلیت این روش وابسته به داروهای انتخابی است. در این مورد میانگین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در حدود 1.8 دهم درصد است.(19)
به گزارش گروه دیگنیتاس، که به افرادی که خودکشی می کنند یاری می رساند، میان 840 مورد اقدام به خودکشی به این روش حتی یک مورد هم با شکست مواجه نشده است (20). با وجود اینکه باربیتوریک که نوعی قرص خواب آور همانند سیکنال و نمبیوتال است گزینه ای ایمن برای خودکشی بحساب می آید، تهیه این قرص و قرص های مشابه بسیار سخت است. امروزه این نوع قرص ها توسط دامپزشکان و تنها برای رقیق کردن جهت کشتن حیوانات بکار می روند.
البته خودکشی بوسیله ی مصرف بیش از حد دارو بیشتر با داروهایی که بنظر کشنده می رسند و بصورت تصادفی انتخاب میشوند صورت می گیرد یا با مواد کشنده ای که بصورت غیر قانونی فروخته می شوند انجام می شود. در این حالت، مرگ قطعی نیست و اقدام فرد برای خودکشی ممکن است بی نتیجه و با صدمات شدید که خود منجر به مرگ می شود باقی بماند. علاوه بر آنچه گفته شد ممکن است داروهای مصرف شده قبل از جذب شدن توسط بدن با عمل استفراغ یا قِی از بدن خارج شود. در این گونه از خودکشی، مصرف بسیار زیاد دارو امری لازم و حیاتی است زیرا ممکن است با مصرف کم، فرد قبل از مصرف دچار حالت تهوع شود یا اینکه بخواب برود.
خودکشی با مصرف بیش از اندازه ی داروهای مسکن یکی از شایع ترین روش ها بحساب می آید زیرا این گونه داروها را میتوان بسادگی تهیه کرد. علاوه براین، داروهای انتخابی ممکن است با دیگر داروهای پزشکی، الکل و داروهای غیرقانونی مخلوط شوند .
این روش باعث ایجاد ابهام در مورد اقدام به خودکشی یا تصادفی بودن مرگ می شود؛ خصوصا اگر الکل در مواد وجود داشته باشد یا اینکه نوشته ای مبنی بر اقدام به این عمل وجود نداشته باشد.
مسمویت منوکسید کربن
يك نوع بخصوص از مسموميت بر اثر استنشاق مقدار زيادي منوكسيد كربن رخ مي دهد. معمولا مرگ بخاطر كمبود اكسي‍ژن در خون حاصل مي شود. در بيشتر موارد خودكشي از اين نوع گاز استفا ده ميشود به اين دليل كه منوكسيد كربن يا گاز (CO) براحتي قابل دسترس است. اين گاز محصول احتراق ناقصي است كه مثلا موتور ماشين ها يا بعضي از بخاري ها توليد مي كنند.
منوكسيدكربن گازي بي رنگ و بي بو است، به همين دليل وجود اين گاز را نمي توان با بوي آن احساس كرد يا حتي آنرا مشاهده كرد. اين گاز براي انسان ها مضر است زيرا مولكول هاي CO خود را به هموگلوبين هاي موجود در خون مي چسبانند و با جابجا كردن مولكول هاي اكسيژن و پايين آوردن تدريجي مقدار اكسي‍ژن بدن، دست آخر منجر به مرگ ميشوند.
در گذشته، قبل از اينكه مقررات كيفيت هوا وضع شود يا استفاده از منبع كاتاليزور براي دودهاي حاصل از ماشين ها اجباري شود، خودكشي بوسيله مسمويت منوكسيدكربن راحت الوصول بود؛ به اين صورت كه ماشين را با موتور روشن در فضاي بسته اي مانند گارا‍ژ قرار ميدادند يا دود خروجي از اگزوز را به وسيله ي شيلنگ يا لوله اي ديگر به داخل اتاق ماشين هدايت مي كردند. دودي كه از موتور خودرو ها خارج ميشود حاوي 25 درصد منوكسيد كربن است. با اين حال اگر از منبع كاتاليزور در خودرو استفاده شود اين مقدار تا 99 درصد كاهش مي يابد(22).
اقدام به خودكشي با گاز منوكسيد كربن كه از طريق سوختن زغال چوب حاصل ميشود مانند روشن كردن باربكيو يا كباب كن در فضاي بسته بنظر درحال افزايش است. به اين نوع مرگ تحت عنوان "مرگ بوسيله منقل ذغالي" رجوع ميشود(23).
خودكشي با استفاده از مواد شوينده
خودكشي با استفاده از مواد شوينده بدينگونه است كه فرد با مخلوط كردن موادشيميايي كه در خانه ها استفاده ميشود سعي ميكند كه گازي سمي مانند سولفيد هيدروژن توليد كند(24).

12) خودسوزي
خودسوزي همانطور كه از نامش برمي آيد،‌ خودكشي بوسيله آتش است. البته اين نوع خودكشي بيشتر براي نشان دادن اعتراض بكار رفته است. از مشهورترين اعتراضات به اين نحو، ميتوان به اعتراض يك ويتنامي بنام "تيچ كوانگ داك" در سال 1963 اشاره كرد كه نسبت به دولت ويتنام جنوبي انجام شد. مورد ديگري كه ميتوان به آن اشاره كرد شخصي بنام "ملكاي ريتسچر" است كه در سال 2006 بخاطر اعتراض به جنگ آمريكا با عراق دست به خودسوزي زد.

13) هاراگيري يا سپوكو
هاراگيري نوعي خودكشي رسمي است كه ريشه هاي مذهبي دارد و در بين مردمان كشور ژاپن رواج دارد. البته شايان ذكر است كه اين نوع خودكشي ژاپني بيشتر در قرون وسطي در اين كشور رايج بوده است اگر چه موارد معدودي نيز در دوران مدرن رخ داده است مانند: خودكشي يوكيو ميشيما در سال 1970 كه به بخاطر عدم موفقيت وي در دوباره بقدرت كامل رساندن امپراطور ژاپن رخ داد.
برخلاف تمامي روشهاي خودكشي، اين روش براي حفظ عزت و افتخار صورت مي پذيرد. اين رسم قسمتي از مراسم "بوشيدو" است كه قانون سامورايي بحساب مي آيد.
مراسم هاراگيري به اين صورت است كه جنگاور سامورايي با تشريفاتي لباس مي پوشد و در حالي كه شمشيرش را در برابر خود قرار داده است و گاهي اوقات روي پارچه ي ويژه اي هم نشسته است خود را با سرودن "شعر مرگ" براي مردن آماده ميسازد. سپس در حالي كه ملازم ويژه اي كه انتخاب كرده است در كنارش ايستاده، كيمونوي خود را باز ميكند، واكيزاشي يا شمشير كوتاه خود را دست مي گيرد و آنرا در شكمش فرو ميكند. اين جنگاور بايد ابتدا برشي از سمت چپ به سمت راست شكمش ايجاد كند و سپس دومين برش را به سمت بالا ايجاد كند.
14) نخوردن يا اعتصاب آب و غذا
اين شيوه كه با گرسنگي مرگ آور همراه است بيشتر توسط راهبان هندو، برهمايي و بودايي بعنوان مراسم خودكشي مذهبي انجام ميگردد.
15) بريدن سر
در اين روش وسيله اي مانند گيوتين براي بريدن سر به قصد خودكشي استفاده مي شود (25،26). نتيجه اين قطع كردن يا بريدن وابسته به رگها و شريان هايي است كه دستگاه مورد نظر بصورت آني قطع مي كند. هرچه شريان هايي كه به سمت مغز مي روند بيشتر بريده شده باشند، مرگ سريعتر رخ خواهد داد. همچنين بريدن رگهاي اعصاب كه عملكرد بخشهاي اساسي را بر عهده دارند غيرقابل ترميم و مرگ آور است.
16) عمليات انتحاري
عمليات انتحاري در واقع حمله اي است كه يك فرد يا يك گروه به قصد كشتن ديگران و علم بر اين كه خود نيز خواهد مرد انجام مي دهد. در عمليات يا حملات انتحاري فرد براي مثال در انفجار يا حادثه اي كه خود آنرا بوجود آورده است مي ميرد. البته اين اصطلاح (بيشتر در غرب) زماني بكار ميرود كه قصد فرد از انجام عمل بدرستي مشخص نيست و تنها براي دفاع يا تلافي از گروه خود دست به انجام اين عمل مي زند. به اين عمل مي توان با نام خودكشي/قتل نيز رجوع كرد.
چنين حملاتي معمولا با ايدئولوژي‌ هاي مذهبي و سياسي تحريك مي شوند و براي انجامشان روش هاي بسياري وجود دارد. بعنوان مثال، فرد مواد منفجره را مستقيما به بدن خود ميچسباند يا از ماشين هاي بمب گذاري شده استفاده مي شود تا بيشترين صدمات را وارد كنند. از اين نوع خودكشي ميتوان به حملات كاميكازي ها در جنگ جهاني دوم به آمريكايي ها اشاره كرد. اين خلبانان ژاپني هواپيماي خود را بي باكانه به هدف هاي خود ميزدند.
علاوه بر آنچه گفته شد، دانش آموزان در آمريكا و اخيرا در فنلاند به اين شيوه اقدام به خودكشي مي كنند. به اين صورت كه با استفاده از اسلحه يا بمب هاي دست ساز به محيط مدرسه يا دانشگاه وارد مي شوند و قتل عامي دسته جمعي را مي اندازند. دست آخر، قبل از اينكه توسط پليس دستگير شوند اقدام به خودكشي مي كنند.
17) خودكشي غير مستقيم
اين نوع خودكشي زماني صورت مي پذيرد كه فرد نمي تواند يا نمي خواهد خود را به صورت مستقيم بكشد؛ به همين سبب خود را در موقعيتي قرار مي دهد كه ناخواسته كشته شود. مثلا فرد به خدمت سربازي مي رود تا در جنگ كشته شود يا اينكه در جايي كه افراد نظامي يا پليس وجود دارند دست به عملي مي زند كه آنها به سمت او شليك كنند. مثال ديگري كه ميتوان زد اينست كه فرد براي اينكه محكوم به مرگ شود دست به جنايت مي زند.
----------------------------------------
نكته) در برابر بعضي از جملات شماره اي درج گرديده است كه ارجاع به منبع جمله ي نقل شده دارد.
براي رجوع به اين منابع به بخش "منابع" در اين لينك برويد.

Comments

 1. دوستان من جدا" دنبال یه راه سریع و آسون و عملی برای خودکشی می گردم . لطفا" کمکم کنید
  omidi.milad@yahoo.com

  ReplyDelete
 2. رفیق توی این مطلبت هیچ اشاره ای به چگونه انجام دادن این روش ها نشده ، من زدن رگ رو 2 بار امتحان کردم که بار آخر صدمه به تاندوم های دستم زد ... تو فکر اینم که با خوردن تریاک یا سیانور خود کشی کنم اما هنوز موفق به پیدا کردن هیچ کدام نشدم ، می تونی لطفا راهنمایی کنی ؟

  ReplyDelete
 3. salam merc az komaketon , ishala to in donyaie por az zeshti faghat khobi nasibeton bashe , man ke aslan be oun donya eteghadi nadaram vali age bashe mikham beram harchi dahaname be khoda begam , salamat bashi

  ReplyDelete
 4. سلام.من دنبال سيانور يا قرص برنج مي گردم.كسي مي تونه كمكم كنه؟فوريه.اگر كسي هست مي تونه بهم ميل بزنه
  dying_wish_o@yahoo.com

  ReplyDelete
 5. Ba estaminofen kodoyin mishe? Kolan saritarin va bidard tarin rah va dardast tarin rah chiye?
  Lotfan javab bede yeki

  ReplyDelete
 6. راحت ترین وبدون درد ترین راه خود کشی چیه؟

  ReplyDelete
 7. منهمبدنبال سریعترین راحتترین راه خودکشیم/زندگیم ازمرگ بدتره ازهرسو عذاب میکشم.جواب بدید.آخرشکه میمیریم چراحالاکه روونه دیوونهخونه آسایشگاهمون نکردن تموم نکنیم. اصلا کسی این سایت لعنتی رو میبینه.

  ReplyDelete
 8. بابا یه نفر بیاد ثواب کنه ازین قرصا بیاره با هر قیمتی بده ما میخایم جونه مادرتون دهنمون سروس شد اخرش باید این راهو رفت پس زود تر بریم بهتره

  ReplyDelete
 9. سلم خسته شدم
  خسته خسته
  مي خوام بميرم
  سيانور مي خوام
  ؟؟؟كسي مي تونه برام پيدا كنه ؟؟؟؟
  aryamehr19@yahoo.com
  خبرشو بهم بديد لطفاً

  ReplyDelete
 10. یکی بگه از کجا می شه سیانور یا قرص برنج گیر آورد.من می خوام چند تا روشو با هم استفاده کنم که بی برو برگرد باشه لنگه اصل کاریشم یعنی سیانور تو رو خدا یکی ثواب کنه بگه از کجا می شه گیر آورد

  ReplyDelete
 11. سلام..خسته نباشيد اين روش هايي كه ميگيد اونايي كه تو ايران شدنيه همش قطعي نميكشه..اگه نشه وضعش از ايني كه هست بدتر ميشه..يه روش بي درد سر مسخوام بي درد سر و مطمين...در ضمن دوستاني كه سيانور ميخوان بايد بگم طلا سازي ها دارن اگه آشنا داشنه اشيد كه طلا ساز باشه ازش بگيريدmohammad_rap15@yahoo.com

  ReplyDelete
 12. من تنها نگرانی که دارم مادرم هست که هیچی تو زندگیش نداره به غیر از من.آخه چی کار کنم؟
  به خدا اگه اون نبود تا حالا تموم شده بود.
  چی کار کنم که نمی تونم فقط به خودم فکر کنم؟
  به خدا هیچ ترسی ندارم ولی نمی دونم با این مساله چی کار کنم.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Salam age hanooz zendeyi nazar mamanet dagheto bekeshe ke badam enghadr ghose bokhore ke ba zajr bemire

   Delete
  2. میدونی چکار کن عزیزم
   اگه از زندگی خسته شده ای و ارزوی مرگ داری ولی به خاطر عزیزانت نمیتونی این کار بکنی من برات یه پیشناد عالی دام
   روزی همه ی کسایی رو که دوست داری دور خودت جم کن و با خوردن ابی که توش سم ریختی اونارو به مرگ راحت دعوت کن ویلی به هیچکدام چیزی نگو
   متمن باش بعد از مرگ از تو قدر دانی میکنند

   Delete
 13. ساده ترین روش خود کشی سریع و بی درد رو خریدارم

  ReplyDelete
 14. عزیزم سیانور رو رنگ فروش ها هم دارند ولی اگه خالص نباشه یک ساعت تیکه های معدت میاد تو دهنت با خون و درد وحشت ناکی داره اما اگه خالص باشه زیر 2 دقیقه می شکه، میتونی از دم مارمولک استفاده کنی که سیانور خالص داره ولی باید تعدادش بالا باشه

  ReplyDelete
 15. تو روش رگ زدن چقدر وقت لازمه که طرف بمیره؟
  حتما باید دست رو زیر آب گرم نگه داشت؟

  ReplyDelete
 16. من تا چند ماه دیگه همه چیو تموم میکنم فقط به یه همراه نیاز دارم : قرص از من ، جا از اون.....
  تو وبلاگم کامنت بده
  http://www.blackscreamer.blogfa.com

  ReplyDelete
 17. اخه با قرص برنج هم خیلی درد داره-2 روز باید تو بیمارستان بخوابی تا بمیری-یعنی زجر خالص

  ReplyDelete
 18. slm chan mah dire vali man payeam bare ja ham age dokhtar bashid man hastam dar zemn ye chizi mishe begid ghors az koja gir avordid?

  ReplyDelete
 19. salam rahattarin rahe khodkoshio beginn,mitarsam az dardesh.age sianore az koja biyaram?lotfan komakam konin.mamnon

  ReplyDelete
 20. salam Dge nemi2nam. az vaghT yadame daram shekanje misham. komakam konid beram. natars daram nadardesh baram masaleEye faghat 100% bashe . begid chikar konam

  ReplyDelete
 21. man ghorse berenj daram vali kasi nemitone bokhoreha kheiiiiiiiiiili bad mazast man k natonestam va kheili bad bo be mahze nazdiki be dahan halet be ham mikhore

  ReplyDelete
 22. sakht tarin rah ghorse berenje man kheili raharo rafam va be natije naresidam be nazare man khodetono az ertefae bish az 70 metr paein bendazin.in behtarin rahe vali man rahi mikham ke to khab mano bokoshe kasi mitone rahi motmaen behem pishnehad kone?

  ReplyDelete
 23. یه پلاستیک ضخیم رو که توش گاز بی هوش کننده (همون کازهایی که توی بادکنکا میکنن) رو به گردنوتون میبندین اینجوری حتی مختو هم نمیفهمه دارین میمیرین

  ReplyDelete
 24. سلام سترون عزيز. خوبي؟؟
  چي شده در مورد خود كشي نوشتي؟؟ حتي فكرشم بدنمو مي لرزونه. دوست ندارم در اين مورد بدونم يا بخونم. اميدوارم تو مخيله شما هم نگنجه

  ReplyDelete
 25. کسی تا حالا رگ زده؟
  چجوری نجاتتون میدن
  تو بیمارستان چی کار میکنن؟

  ReplyDelete
 26. سلام دوست عزیز
  خواهش میکنم سوال منوبی جواب نزارین
  من طی یک تصادف دچارضایعه نخاعی وازکارافتادگی 96 درصدشدم..
  اگه ممکنه نحوه تزریق آمپول هواروبرام شرح بدیدواینکه آیا خوردن مرگ موش بحد زیاد کشنده بدون برگشت هست یا خیر؟؟؟
  ممنون میشم
  rezahadi1350@yahoo.com

  ReplyDelete
 27. دیشب رفتم رگ بزنم مثل خر گیر کرده بودم تو گل! بریدم اما به رگ نرسید اخه منه خاکتوسر نمیدونم چه غلطی کنم.کمککککککککککککککککککککککککک

  ReplyDelete
 28. Chera Hame mikhan bemiran??????:-o nakonid baba zendEgi baarzesheeeee

  ReplyDelete
 29. من سیانور گرفتم 2 ساله می خوام بدونم فاسد می شه یا نه ؟ و اینکه چقدر زمان طول می کشه تا آدم بمیره ؟

  ReplyDelete
 30. عججججججججب
  فکر می کردم فقط منم که میخوام خودمو راحت کنم!!!
  پس بد تر از منم هست
  زندگیو نمی خوام چون نمی ذارن به عشقم برسم
  دلم می خواد خودمو بکشم اما 2 تا مشکل دارم
  یکی اینکه از خدا می ترسم
  دوم اینکه به عشقم قول دادم هیچ وقت تنهاش نذارم
  آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه

  ReplyDelete
 31. سلام
  یه دوست خوب که دانشجوی رشته شیمی باشه میتونه برای شما سیانور تهیه کنه.امیدوارم یکی بیاد و شمارو مثل من پشیمون کنه.

  ReplyDelete
 32. کاش می تونستم خودم بکشم خسته ام خسته
  اما فکر بچه هام عذابم می ده تو بگو چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/

  ReplyDelete
 33. درس دانشگاهم رو تموم کردم ولی هر جا میرم کار نیست
  پول ندارم و درآمد ماهیانه ام 100 هزار تومنه که اون هم پدر مادرم بهم کمک می کنند
  عشق ندارم توی زندگی ام. تجربه کردم و با شکست و بی محلی مواجه شد در واقع از همون اول هم وجود نداشت
  کسی اهمیتی بهم نمیده و منو دوست نداره
  بر خلاف نیازم به سکس همیشه تنها هستم و این اواخر دیگه اصلا هیجان زده هم نمیشم
  یه پارکی پیدا کردم که تنها میرم میشینم اونجا و کلاغ ها قار قار می کنن فقط و کسی هم نمیاد طرفم
  اهل دود نیستم به هیچ وجه اما سال های زیادی هست که این حالت تنهایی بیش از حد رو دچار شدم
  خیلی تلاش کردم وضعیت روحی ام رو تغییر بدم اما واقعا نمیشه
  یعنی اصلا هیچ چیزی نیست که امید داشته باشم به بهبودی اوضاع
  همه چیز تکراری است و هیجان و امید و سکس و عشق و میهمانی رفتن و خوشحالی و دور هم جمع شدن و خندیدن ندارم
  فکر می کنم این تنهایی ام دلیل خیلی زیادش بی پولی منه.
  بی کار و بی عارم. به هیچ دردی نمی خورم

  ReplyDelete
 34. لعنتی داشتم میمردم نمی دونم چی شد دوباره توی این دنیای گوه چشمامو باز کردم . قرص والیوم خوردم فقط یکم تپش قلب داره اولش اما بعدش هیچی نمیفهمی مگه مثل من با درد یک لوله که تا بالای نافت فرو رفته تو شکمت بیدار شی

  ReplyDelete
 35. تو چه خری هستی که میخوای از عشق خود کشی کنی الاغ جون عشق وجود نداره.وقتی من نباشم دیگه هیچیو هیچکی مهم نیست یکی کمک کنه منم میخوام بمیرم نه از عشق از اینکه اسیر اسیر ظلمم و ناتوان از این زندگیه اشغال خسته شدم تمام لحظه هامو به خود کشی فکر میکنمو به اینکه چقدر بدبختو بی ارزشم.این شمارمه 09377935161 از کرمانم اگه کسی واقعا میدونه چجوری بدون دردسر میمیرم میمیرم بهم زنگ بزنه من جمع ها گوشیم روشنه.به امید دیدار اون دنیا روبروی خدا که ازش بپرسیم چرا با ما این کارو کرد.

  ReplyDelete
  Replies
  1. من اگه برم اون دنیا و خدایی باشه تو صورت کثافتش تف میکنم

   Delete
 36. سلام بر و بچ.اینا همش حرفه اضافیه.من خودم تا حالا 2 تا دوست نزدیک داشتم که خودکشی کردن.جفتشونم مردن.یکی رگشو زد یکی هم با ماشین خودشو پرت کرد تو دره.
  البته اون دومیه یه ضرر 8 ملیونی هم زد به خانواده.
  من خودم تا حالا 3-4 بار تا پاش هم رفتم ولی راست حسینی جراتشو نداشتم نه اینکه جراتشو نداشتم ولی از دردش میترسیدم اگه بتونید راه های 100 درصد مثل سیانور رو امتحان کنید حله حله منم باهاتون هستم.

  ReplyDelete
 37. سلام سترون عزيز
  ممنونم از لطف شما
  زنده باشيد

  ReplyDelete
 38. هر کسی به نوعی از زندگیش دلسرد میشه و به فکر خود کشی میافته...بعضیهاتون بی دلیل و بدون تلاش و جنگیدن برای به دست اوردن شرایط دلخواه میخواین میدون خالی کنید.
  اگه به جای من بودین تا حالا 10000 بار خود کشی میکردین.من یه دختر 24 ساله-تحصیل کرده-با ظاهری معقولم-تو زندگی شخصیم هیچ مشکلی ندارم
  ولی افسوس که محیط دورم بد جور ازارم میده.
  پدرم..واقعا نمیشه اخلاقشو توضیح داد...خیلی ناااااااااااا مرده-ازش متنفرم
  مادرم ..که با چند تا مرد در ارتباطه..
  هر چه تلاش کردم متقاعدشون کنم تو2..3 سال نتونستم-اخرش به کتک خوردنم ختم میشد-زندگی من همش درده که پدر مادرم برام فراهم کردن
  از بس که از دستشون غصه خوردم دچار خونریزی از گوش و بینی میشم 2 ماه بیمارستان بستری بودم 10 کیلو لاغر شدم...هزار تا مرض اعصاب گرفتم
  ازشون نمیگزرم-احساس میکنم فقط با خودکشی متونم به خودشون بیارمشون-دلم میخواد تا اخرین لحضه ای که زنده هستند با عضاب زندگی کنن

  ReplyDelete
  Replies
  1. و خدایی که در این نزدیکی است ... شاید چند سال پیش منم وضعی شبیه شما داشتم ولی از نوع دیگه ش ... پدر مادرم خوب بودن ولی مریض بودن ... بماند ... راهش هرچی که باشه نبودن نیست ...

   Delete
  2. تو خفه شی بهتره....

   Delete
 39. من یه روش خوب راحت برای خودکشی دارم کسی خواست برام پیغام بزاره بهش بگم cupid_cupid07@yahoo.com

  ReplyDelete
 40. سلام من میتونم به همه شما کمک کنم در این روش میتونید مطمین باشید که برنمیگردید وکسی بهتون کمک نمیکنه ولی چند شرط داره 1 برای کاری که میکنم مزد میخوام 2 باید یک نوشته با امضائ خودتون به همراه وصیت داشته باشم و یک فیلم تا همه بدونند خواسته خودتون بوده3 اول باید برام توضیح بدید و متقاعد بشم که لازمه بمیرید / در نهایت قرار میزاریم و طبق گفته من عمل میکنید بعد من شمارو با اسلحه میکشم طوری که تا بخواهیدفکر کنید مردید بعد از مرگ هم همونطوری که بخواهید مرتبتان میکنم

  ReplyDelete
  Replies
  1. chejuri mishe ba shoma rabete bargharar kard?

   Delete
  2. لطفا بهم بگید چه جوری میتونم با شما ارتباط برقرار کنم

   Delete
 41. چه همه عاشق مردن,نمی دونم چند نفرتون زنده اید ولی برای همه تون آرزوی مرگ دارم شما هم متقابلا این آرزو رو واسه من بکنید

  ReplyDelete
  Replies
  1. زمانی که رسیدیم اون دنیا البته اگر اون دنیایی باشه همه با هم تف کنیم تو صورت حرومزاده خدا بعد سرمون رو بگیریم بالا با افتخار بریم به دوزخ چون اونجا هم مثل اینجا همه چی زوریه و کسی حرفمون رو گوش نمیده

   Delete
  2. دمت گرم..

   Delete
 42. سلام رفقا

  من يك روانشناسم، معمولاً خودكشي ها به دليل استيصال و نااميدي در زندگي رخ ميده ، نميخوام درس به كسي بدهم ولي اگر كسي مايل باشه ميتونم بهش كمك كنم تا لااقل تصميم خودشو با اطمينان بگيره يا اينكه وسيله باشم براي انتقال تجربيات شما به ديگراني كه مشكلات شما رو دارند. لطفاً به من ايميل بزنيد ، پشيمان نخواهيد شد.
  ps.navid@gmail.com

  ReplyDelete
 43. سلام وقتی شوهرت بعد 20سال بهت خیانت میکنه تازه بدرفتاری هم میکنه چیکار کنم

  ReplyDelete
  Replies
  1. Azizam in ke khodkoshi nadare
   1 tof bendaz too sooratesh va talagheto begiro boro zendegito bokon
   In marda arzeshe khodkoshi nadaran

   Delete
 44. فكر ميكنيد اگر خودتونو بكشيد به كجاي دنيا برمي خوره، چه شما با شيد جه نباشيد بازم خورشيد از شرق طلوع ميكنه و در غرب غروب ، خيلي كه عزيز باشيد شش ماه تعداد كمي از آدمها دلشون براتون تنگ مي شه و بعد ديگه فراموش مي شيد براي هميشه ، چند ماهي بعضي ها سر خاكتون مياد و اون و آب و جارو ميكنن بعدش هي رفته رفته ديرتر ميان بعدش ديگه سالها ميشه كه ديگه قبرتون هميشه خاك ميخوره و كسي هم نمياد كه آبي رو سنگ قبرتون بپاشه يا دسته گلي روي اون بذاره وشما براي هميشه فراموش ميشيد انگار كه هيچ وقت نبوده ايد.

  ReplyDelete
  Replies
  1. برای کسی که می خواد بمیره چه فرقی داره بعدش چی میشه. ایشالا که همه به خوبی و خوشی زندگی کنند و ما هم راحت بمیریم.

   Delete
 45. باور كنيد وجود آدم براي هيچ كس عزيز تر از خودش نيست. شما ها كه معناي زندگي رو بخاطر مسائل مختلف از دست داديد بهتر بريد كتاب در جستجوي معنا ويكتور فرانكل رو مطالعه كنيد. هيچ مسئله اي هر چند بد و ناراحت كننده ارزش از دست دادن نعمت حيات رو نداره . آيا ميدانيد از بين ميليونها اسپرم جنس نر تنها و تنها يكي دو اسپرم به تخمك هاي جنس ماده ميرسند وتبديل به جنين ميشن؟ بنابراين همه ماها حداقل از ميليونها اسپرم خوشانس تر بوده ايم كه متولد شديم همه آدمها حتي خوش شانس ترينها هميشه در خوشي و كاميابي نبوده اند. همانطور كه بدشانسها و آدمهاي بدبخت هم هميشه بد اقبال نبوده اند اين قانون طبيعت هست در دنياهيچ چيز پايدار و ابدي نيست حتي عمر بدبختي هاي ما
  ايا ميدانيد جيم كري ستاره هاليوود، چارلي چاپلين، دكتر فيل بزرگترين روانشناس آمريكا و چهارمين پولدار آمريكا روزگاري دوره گر بوده اند؟

  ReplyDelete
 46. سلام عزيز
  ممنون از لطف شما. فكر كنم كم فهمي و سطح پايين فرهنگ دخيل تر از ساير عوامل باشد
  قربانت

  ReplyDelete
 47. با سلام
  من سالیانی رو در آلمان زندگی میکردم اواخرش بعلت تنهایی و اینکه بعد از اینهمه درس و کار هیچ گوهی نشدم دوبار خودکشی کردم هر دو بار هم با تریاک اونهم تریاک که توی آلمان اصلا پیدا نمیشه و گرونه خیلی پول دادم جای تریاک ها نزدیک به 2 میلیون پول خودمون...اما خوشبختانه و یا بدبختانه زنده موندم...آخرش به این نتیجه رسیدم بدن من خیلی مقاومه روم نمیشد بیام ایران اما دل رو به دریا زدم و آمدم خیلی ها ازم استقبال نکردند و خوب حق هم داشتن خیلی هارو اذیت کرده بودم...الان خیلی فکر میکنم به خودم به اینکه چرا زنده موندم روزام خیلی بهتر از قبل هستن با اینکه مشکل مالی ندارم ولی در مغازه برادرم کار میکنم خبرنگاری افتخاری هم برای تیم فوتبال لیگ برتری شهرمون انجام میدم اطرافیانم خیلی عوض شدن... کاری گیرم نیومده ولی خوب بعضی وقتا برای دوستام ترجمه آلمانی و انگلیسی انجام میدم یا کامپیوتراشونو براشون درست میکنم مجانی...یه دوربین حرفه ایی گرفتم و عکاسی میکنم خوبه راضیم میکنه درسته سنم بالا رفته34 مجردم زنی هم که آلمان داشتم طلاق گرفت و رفت پی زندگیش دخترم رو هم با خودش برده خیلی بدبختی دارم تو زندگیم هرکس منو میبینه میگه خری با این تحصیلات برگشتی ایران؟؟ولی اونا نمیدونن که من اونجا یه مرده بودم و اینجا دارم ذره ذره زنده میشم میخاستم بگم اونکه میگه خودکشی کار آدمه ضعیفه گوه خورده آدم اگه ضعیف باشه جرات نمیکنه بره خودکشی کنه...اینا رو گفتم که بدونید منم تجربه اش رو دارم الان که دارم یه توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم خیلی بهترم از اون موقع که توی اروپا بودم...دوستان سعی کنید محیطتتونو عوض کنید حتی اگه برید یه شهر دیگه حتی اگه مثل من از اروپا پاشید بیاد توی یه شهری که بیشتر از یه دهات نیست زندگی کنید...نمیدونم کی اینو گفته اما راست گفته که ناامیدی بزرگترین بلا و گناه است
  ببخشید سرتونو درد آوردم ...
  iceman

  ReplyDelete
 48. یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم به هم خوبی بکنید نمیدونم تجربه اش کنید خیلی خوبه وقتی یه آدم دیگه رو خوشحال کنی من شاید بگید من دیوونه شدم ولی من برای تمام پرنده هایی که میان تو باغمون نون ریزه میکنم و بهشون میدم حتی اینکار هم منو راضی میکنه چون دیگه مطمئن هستم اینا واقعا گرسنه هستند و گولم نمیزنند ...خوبی بکنید به هم دیگه دوستان خداییش اگه بخواهید اعمال منو روبروی خیلی ها قرار بدید از همه رو سیاه تر منم همین درد و عذابا منو وادار کرد که خودکشی بکنم ولی نمیدونم چطور شد که الان فکر میکنم اگه خوبی کنم خدا هم خودش کمک میکنه و یکی از گنا های منو میبخشه این بهم احساس خوبی میده گفتم روزام خیلی عالی نیستن خیلی پرفکت نیستن اما از اون زمانی که المان بودم خیلی بهترن و بهترم///iceman

  ReplyDelete
 49. اقايون و خانوم هايي كه مي خوان سيانور تهيه كنن ميتونن از زرگرها بگيرند البته بايد اشنا باشه خوده من به شخصه 4 بار رگمو زدم و 76 تا جاي تيغ روي دستم يادگاري دارم و اين بار مي خوام مرگ موش امتحان كنم
  قربان شما مصطفي

  ReplyDelete
 50. ازین دوستان عزیر که نظرشون و گذاشتن چند نفرشون هنوز زندند،چند نفرشون پشیمون شدندو وقتی نوشته های قبلیشون و میخونن خندشون می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ReplyDelete
 51. من درسم تمام شده
  الان خدمتم
  خیلی تحقیر شدم
  سنم بالاست و عشقی ندارم
  واقعیتش هم همیشه یه گی بودم
  همیشه از پسرای زیبا بیشتر خوشم میومده
  اما حیف که همه زیباها بیوفان
  همیشه یه جاهای روشنی تو زندگیم بوده اما
  الان چند سالیه واقعا دیگه خسته شدم
  دلیلشم تنهاییمه
  میدونم
  نمیدونم اما انگار دارم به آخراش میرسم
  خیلی وسوسه شدم با گلوله ژ3 کارم رو تموم کنم
  اما همش دوس دارم طوری باشه که مرگ طبیعی جلوه کنه
  تا بدنام نشم
  اگه راهشو میدونید کمک کنید
  التماس میکنم

  ReplyDelete
 52. من امروز میخواستم خودمو بکشم اما وقتی درد دل های بقیه رو خوندم پشیمون شدم باید واسه آرزوهام بیشتر تلاش کنم با خودکشی دشمنانم شاد و مادر عزیزم نابود میشه باید کسانی رو که زندگیمو سیاه کردن رو از پا در بیارم حتما یه راهی هست

  ReplyDelete
 53. salam man ham yaki az hon ashkhasi hastam ke ziad khodkoshi karda am vali kar nakard hanoz ham to feker khod khoshi hastom beshter waqta doa mekonam ke khoda khodesh mano bokosha chon khod khoshi kadan vaqean sakhta

  ReplyDelete
 54. به یاد آر
  کوچ غریب را به یاد آر
  از غربتی به غربتی دیگر
  تا جستجوی ایمان تنها فضیلت ما باشد.
  [خط فاصله]
  سلام
  جخ امروز از مادر نزاده ام
  عمر جهان بر من گذشته است
  نزدیکترین خاطره ام
  خاطره قرن هاست
  یوغ ورزا بر گردنمان نهادند
  بر گرده مان نشستند
  و گورستانی بی مرز شیار کردند
  نماز گزاردم که قرمطیم دانستند
  نماز گزاردم که رافضیم دانشتند.....
  به یاد آر
  تنها دست آورد کشتار
  جلپاره بی قدر عورت ما بود
  نه
  جخ امروز از مادر نزاده ام
  یاد شادروان شاملو گرامی باد

  ReplyDelete
 55. سلام عزیز
  شما بزگوار هستید.
  والله چی بگم. چشم سعی می کنم
  عیدتون مبارک
  قربانت

  ReplyDelete
 56. سلام دوستان. عوامل زیادی هست که آدما میخوان بمیرن.
  نمیخوام دلایلمو بگم. فقط اگه کسی میتونه راجع به سیانور کمک جدی بهم بکنه تماس بگیره.
  فقط از ناقص شدن میترسم. میخوام 100% و بی درد بمیرم...
  pourya.javani@gmail.com

  ReplyDelete
 57. manam mesl shoma hastam sad bar khodkoshi kardam vali dam akhar ye ki to kanevadeh pyda mishod nejatam midad.fardah azar va azyat shoro mishod ye gheseh tekrari. mohajerat kardam be amirica.ye kar to restrunt pyda kardam vali vojod iraniha nimizareh adam zendegi koneh.hodod ye sal bikar shodam.akharesh be fekr hamin kar oftadam.man nakhasteh be in donya omadam..doa konid rahat besham

  ReplyDelete
 58. کسی ک تو فکر رفتنه از ناقص شدن نمیترسه. ما ک رفتیم. ...........

  ReplyDelete
 59. سلام به همه منم مثل خیلی از شما که میخواید از این دنیای کوفتی راحت شید میخوام خودمو خلاص کنم لطفا اگر به سیانور دسترسی دارید برای من پیغام بزارید lutus_stationery@yahoo.com

  ReplyDelete
 60. با سلام.
  عجیبه که یکی از بهترین و ساده نرین و بی دردترین راه های خودکشی رو اشاره نکردین و اون استفاده از قرص سیانوره. اما میخام بهم بگین چجوری میتونم تهیش کنم؟؟

  ReplyDelete
 61. man mikham beram chon hichi to in donya nadaram.barha delamo alaki khosh kardamo.az noo shoro kardam.mese sag zahmat keshidam.ama taghdir kheili zoresh ziade.alan 25salam tahalash ke badbakhti bode azin be badesham vaghty hichki komaket nemikone hata khoda zendegi hamin gohi ke hast mimone.man ragzanio emtehan mikonam.

  ReplyDelete
 62. چه حای باهالی
  اگه کسی روشی را تست کرد و به نتیجه رسید،
  به من هم بگین که خیلی به کارم میاد
  ;-)
  voidlove66@yahoo.com

  ReplyDelete
 63. ghorse sianoor lazem daram.plz email konid
  nillay.bi@yahoo.com

  ReplyDelete
 64. سلام من باید الان مرده باشم اخه دربه در دنبال سیانور رفتم ناصرخسرو کسی نداشت تا این که یه یارو گفت 100000تومان منم دادم و خریدم اومدم خونه اشهدم گفتم انداختم بالا ولی هرچی صبر کردم اتفاقی نیفتاد فهمیدم خوشبختانه یا بدبختانه قرص الکی بوده

  ReplyDelete
 65. سه کتاب فوق العاده پیدا کرده ام به زبان انگلیسی (نگاه کنید به : http://towardzeitun.blogfa.com یا http://towardzeitun.blogspot.com )در مورد راه ها و روش های خودکشی/ خودرهانی. تقدیم می کنم به کسانی که به آزادی و اراده و انتخاب انسانی باور دارند. به کسانی مثل خودم در شرایط خودم. اگر حتی یک درصد به درستی تصمیم تان برای ترک زندگی شک دارید، دست نگهدارید. اگر افسرده اید و بدون علت، ناامید و در فکر خودکشی به پزشک مراجعه کنید. امیدوارم این کتاب ها به درد کسانی مثل خودم بخورد که بهترین تصمیم را گرفته اند و در جستجوی روش درست اند تا خودرهانی موفقی داشته باشند و به اجبار و سختی اقدامات دو و چندباره نرسند، به عرق ریزان چندباره ی روح در غلبه به غریزه ی ترس از مرگ. با توجه به مطالب مطرح شده راجع به سیانور بخشی ار کتاب Final Exit اثر درک هامفری را ترجمه کرده ام:
  « ما نمی دانیم که آلن تورینگ(پدر علم کامپیوتر و کاشف کد رمز افسانه ای نازی ها که سیبی آغشته به سیانور خورد) یا والاس کارودرز (مخترع نایلون و دارای دکترای شیمی که با محلول سیانید پتاسیم در هتلی در فیلادلفیا خودکشی کرد) درد کشیدند یا نه. کیفیت مرگ توسط سیانور پیچیده و بغرنج است. چنین مرگی تقریبن همیشه تجربه ای منفرد است. بطور قابل ملاحظه ای تعداد بسیار کمی از کسانی که سیانور مصرف می کنند، زنده می مانند تا داستانشان را بگویند. حتی در بعضی خودکشی های خوب طراحی شده هم مرگ قطعی نیست. در سال 1978دو تروریست بررسی شده در ارتباط با بمب گذاری در یک هواپیمای جت مقدار کمی سیانور را داخل سیگار جاسازی کرده بودند. یک شاهد عینی گفته است :" بعد از مصزف سیانور هر دوی آنها روی زمین افتادند و بدنشان مثل چوب خشک شد. مرد تروریست بعد از چهار ساعت کشته شد و زن تا مدتی بعد زنده ماند.
  بطور واضحی کازشناسان دریافته اند که این روش موثرترین شیوه خود- تخریب گری ست. بیش از 40 درصد خودکشی ها در بین شیمیدان ها با بلعیدن سیانور حادث می شود.(بر طبق گزارشی در نیویورک تایمز 9/4/1987). در تضاد با مواردی از مرگ سریع و آرام یکی از دوستان پزشک من گفت که اطلاع مستقیمی دارد از مرگی همراه با بدبختی و خشونت و سختی که بعد از هوشیاری مربوط به تشنج خودکشی با سیانور بیان شد. :" به حد نهایت دردناک بود. من قادر به شرح آن نیستم".بقیه دکترهایی که من با آن ها صحبت کردم اشاره کردند به نداشتن تخصص در مورد آن ولی همگی بیان کردند که اگرچه این روش سریع است ولی دردناک هم هست. آنها اگر خودشان بودند آن را برای اولویت آخر بر می گزیدند.
  من معتقدم که تعادل شواهد نشان می دهد که سیانور بهترین انتخاب نیست. همچنین بدست آوردن اش خیلی سخت است. با این حال اگر کسی بدست آورد و در مورد استفاده از آن برای احتراز از تیره روزی های بیماری پایانی مصمم بود ، روش استفاده اینگونه است:
  الف- یک لیوان کوچک آب سرد از شیر بردارید.
  ب- یک گرم یا حداکثر 1.5 گرم سیانید پتاسیم را حل کنید( بیشتر از آن ممکن است گلو را بسوزاند)
  ج- بعد از 5 دقیقه حل می شود و قابل نوشیدن تا چند ساعت (و نه بیشتر) است
  د- از زمان نوشیدن محلول سمی، بیهوشی در یک دقیقه ظاهر خواهد شد . بر ای افراد ضعیف بیمار ممکن است این مدت 20 ثانیه باشد.
  ه- در زمان کما مرگ بین 15 تا 45 دقیقه بسته به مقاومت بدنی شخص و خالی بودن یا نبودن معده اتفاق خواهد افتاد.
  و- در زمان کما شخص به سنگینی نفس خواهد کشید و با صدای بلند خرخر خواهد کرد.
  کلید تاثیر کشندگی سیانور استفاده آن همراه با آب است...از آنجایی که هیچ انسان رئوفی دوست ندارد که دوستان و اطافیان اش شاهد موارد شاید دردناک باشند، من بر سر حرفم در مورد عدم استفاده از سیانور می مانم. راه های بهتری هست که در ادامه شرح خواهم داد...»

  ReplyDelete
  Replies
  1. mishe rahe khobetono be maso.rash@yahoo.com
   ham email konid

   Delete
 66. من واقعا سر از کار این دنیا در نمیارم هیچ چیز سر جای خودش نیست یک سری باید حسرت مرگ رو بکشند اونوقت اونایی که میخوان زندگی کنند تصادف میکنند میمیرن جدا که مسخرست

  ReplyDelete
 67. salam be hame mikham khodkoshi konam az tamame donya siram kasi hast ke betone komakam kone ye rah ason va shodani behem moarfi kone

  ReplyDelete
 68. من گیج گیجم نمی دانم خودکشی کنم یا نه واقعا تعجب کردم با وجود فیلتر بودن وبلاگ اینهمه آدم مثل خودم می خواهند خودشان را بکشند

  ReplyDelete
 69. نوشتت ایده های خوبی بهم داد

  ReplyDelete
 70. دیگه نمیدونم چی بگم. کم اوردم...
  رفتم ناصر خسرو، هرچی التماس کردم گرمی سیانورم بهم ندادن.
  یه سوال. شنیدم برگ گل خرزهره کشمدست! کسی میدونه تا جه حد و چقدرش؟

  ReplyDelete
 71. اقا ما که تو این دنیا لعنتی دهنمون به اندازه کافی سرویس شده

  تو رو به خدا یه راه معرفی کن خلاص شیم
  به خدا دیگه نمی کشم
  تحمل ندارم

  ReplyDelete
 72. من شنیدم تزریق کلرید پتاسیم می تونه آدمو بکشه تو اعداما تو آمریکا استفاده می شه ولی راستش نمی دونم چقدر باید تزریق کنی امشب خودم میخواستم تزریق کنم ولی رگمو نتونستم پیدا کنم فکر کنم برای کسایی که بلدن و جرات تزریق دارن مفید باشه برای من که ناشی بازی درآوردم نتیجه نداد فکر کنم باید قرص بخورم اگه کسی دارویی سراغ داره که بشه تهیه کرد بگه ممنون می شم

  ReplyDelete
 73. من 2ساله می خوام خود کشی کنم ولی خایشو ندارم

  ReplyDelete
  Replies
  1. ایول تو تنها نفری هستی که واقعا خودتو ی روز میکشی
   تبریک

   Delete
 74. من هرگز دست به خودکشی نخواهم زد، ولی راجع بش زیاد فکر می کنم! من 2چار بیماری hebephilia هستم و متا3فانه راه درمانی ندارد. 21 سال 3ن دارم، دیگه خسته شدم. ب نظ من، انحراف جن30 دردناک ترین عذاب 2نیاس... که من ا30رش شدم1! آیا ک30 هست که مرا یاری کند؟!...

  ReplyDelete
  Replies
  1. دوای دردت خود کشی هست چرا نمیری خودتو درمان کنی

   Delete
 75. متاسفمکه دوچاره بیماریی شدی که تزش رنج می بری همین که خودت دوست نداری اینجوری باشی به نظرم کلی ارزش داره البته نمی خوام بیخود امیدوارت کنم ولی هر بیماریی یه روزی درمان می شه امیدوارم بیماری تو از اونایی باشه که درمانش هرچه زودتر پیدا بشه تا اون روز امیدوارم هر روز بیشتر بتونی با بیماریت مبارزه کنی

  ReplyDelete
 76. اگه آدم واقعا قصد خودكشي داشته باشه بلده چي كار كنه. اين كه بعضي ميگن راه معرفي كنيد براي ايجاد حس ترحم در ديگرانه. درآخر انسان كمتر زندگي بهتر

  ReplyDelete
  Replies
  1. تو یه حرومزاده کس کشی که درد دیگرانو تمسخر میکنی امیدوارم داغ عزیزانتو ببینی

   Delete
 77. همه که یه جور نیستن بعضی ها قدرتشون از بقیه کمتره نمی تونن به راحتی خودکشی کنند مثلا طبق امار درصد موفقیت در خودکشی در مردها بیشتره. اون میزان غمی که تو دله یکی هست که می خواد خودکشی کنه اینقدر زیاده که اگه همه دنیا بهش ترحم کنند هم نمی تونن هیچ لطفی بهش بکنند. خودکشی یه جور هنجار شکنییه. اگه راست می گی فردا با روسری برو سر کار یا مدرست همون قدر که این سخته اونم سخته

  ReplyDelete
 78. منم میخام خودمو بکشم ولی دنبال 1 نفرم 2 تایی باهم این کارو بکنیم. یکی که دست و دلش نلرزه.یک داروی عالی هم سراغ دارم

  ReplyDelete
  Replies
  1. lotf kon bego esme daro chi ast

   Delete
  2. من هم هستم

   Delete
 79. hamrah ba 1 khabe aromo bidard. kam kam zarabane ghalbo payin miare ta be 0 berese.mese raftane tadriji be 1 khabe amigh mimoone. ki payas?

  ReplyDelete
  Replies
  1. من پایه ام. hooman.jahangir@yahoo.com

   Delete
 80. بیهدف با من تماس بگیر. کارت دارم.

  ReplyDelete
 81. بچه ها کسی میدونه برق گرفتگی میکشه یا فلج میکنه ؟؟ یه جایی زده بود مث سگ زجرکش میکنه!!؟ آمارشو ندارید؟ چون خیلی دم دسته میشه هم یه جوری وانمود کرد که داشتی با یه وسیله ی برقی ور میرفتی

  هر کی میاد میگه فلان بدبختی و مشکل و داره ... آخه بدبختی من اینه که اصل بدبختیم خودمم !! حالم از خودم به هم میخوره ! اون چیزی نمیشم که خودم میخوام ... یه احمق ضعیفم که نمیتونه راه خودشو پیدا کنه

  ReplyDelete
  Replies
  1. نه این روش رو انتخاب نکن زجر اوره تلاش کن پتاسیم سیانید گیر بیاری

   Delete
 82. سلام بروبچ،همه خوبین؟من تازه این سایت رو پیدا کردم،خیلی حال کردم،میبینم که همه باهم راحتن، کاشکی یه جایی بود میشد آدم بدون اینکه اعضای بدنش رو حیف کنه اونارو بده به کسی که نیاز داره، به درد ما که نمیخوره
  :))

  ReplyDelete
 83. مرگ بزرگترین و قویترین مخدر است.

  ReplyDelete
 84. میدونم مثل من ناامید شدی از دنیا که امدی تو این وبلاگ.
  ولی خواهش میکنم خوب به این جمله فکرکن.
  آیا خدا برای همه مشکلاتت ( حالا هر چقدر که میخاد بزرگ باشه ) کافی نیست.

  ReplyDelete
  Replies
  1. نه کافی نیست چون خدایی وجود نداره

   Delete
 85. هزاران سال خدا بر همه آدما کافیه و هزاران سال میلیون ها نفر کشته شدن مورد تجاوز قرار گرفتند شکنجه شدن زجر کشیدن وبا غم دسته پنجه نرم کردن. اگه این کافی بودن خداست من که زیاد علاقه ای به این جمله ندارم

  ReplyDelete
 86. هر انسانی به مرگ فکر میکنه و این طبیعی است ولی اقدام به خودکشی برای هر فرد انگیزه خاصی داره ممکن یکی برای خلاص شدن از یک بیماری مثل سرطان این کارو بکنه ویا دلائل دیگر
  به هر حال منهم از رفتن و خلاص شدن بدم نمی یاد ولی ما که بلاخره میمیریم حالا چرا زودتر یک کم صبر کنید مرگ خودش از راه میرسه
  عمر انسان خیلی زیاد نیست و شاید مرگ شماها که دست به خودکشی میزنید باعث رنج و ناراحتی اطرافیانتان بشه

  ReplyDelete
 87. MAN NA ASHEGHAM NA BI POOL BABAM MORD 6SALE PISH ZENDEGIM NABOOD SHOD DADASHAM MORD KHAHARAM MOTAD SHOD MAN AZ HAME MOTENAFERAM HICH KASO DOST NADARAM 1BAR BARAYE 1DAGHIGHE MORDAM AMA LANATIA NAZASHTAN MAN BAYAAAAAAAD BEMIRAAAAAM TORO KHODAAAA YEKI BE MAN KOMAK KONE CHIKAR KONAM HAM RAG ZADAM HAM GHORS KHORDAM NATIJE NADAD SIANORE ASLO AKHE MAN AZ KOJA PEYDA KONAM K GULAM NAZANAN IN DAFE NEMIKHAM ZENDE BEMONAM HOSELEYE NASIHAT NADARAM BAYAD BEMIRAM KOMAKAM KONID

  ReplyDelete
 88. IN IDE MANE LOTFAN BEHEM BEGIN sara3p2ps@yahoo.com

  ReplyDelete
 89. ظاهرا دوستان وصفل عیش مکنند و همه سر حال و تندرست در اینترنت گشت و گذار میکنند و اینجا کامنت مگذارند ای کمک میخواهیم بمیریم
  هیچ کس هم ادرس خودش را نمی گذاره چون نمیخواد بمیره والا کسی که بخواد خودکشی کنه حتما راهش رو پیدا میکنه و دیگه نیازی به دادوبیداد نیست
  من میگم همتون بزدلهائی هستید که نه توان زندگی دارید نه توان مردن
  فقط میخواهید مورد توجه قرار بگیرید
  خدا همتونو بیامورزه

  ReplyDelete
 90. من یکی که نیازی به آمورزش خدا ندارم تمام زندگیمو مثل یه فرشته گذروندم نه به کسی آسیب رسوندم تا اونجایی که تونستم دروغ نگفتم هیچ کاره بدی هم نکردم تا اونجاییم که تونستم از دیگران حفاظت کردم ولی فکر کنم تو نیاز داشته باشی چون خیلی راحت به ادمایی که آسیب دیدن توهین می کنی و فکر می کنی ادم بزرگی هستی چون نمی خوای بمیری. تو شجایی؟ اگه امشب بهت بگن می می میری مطمئنم خودتو خیس می کنی. حالم از آدمایی مثل تو بهم می خوره یکی از دلایلی که می خوام از این دنیا برم ندیدن آدمایی مثل توه. خدا بیامرزدت

  ReplyDelete
  Replies
  1. مریم یه حرومزاده جنده متکبر بیشتر نیست از اون تخمه سگایی که دم از خدا میزنن و هر روز کون خلق خدا میذارن

   Delete
 91. KESI MIDONE GHORSE BARBITURIK ya AMITAL, koja mishe peyda kard??? sara3p2ps@yahoo.com

  ReplyDelete
 92. بابا راه کم درد و راحت چیه شما دنبالشید من فقط گیر خدام. اگه دوزار ایمانم کمتر بود تاحالا خودمو صددفعه راحت کرده بودم. یه حدیثی یه جا خوندم که مسلمون به هر طریقی ممکنه بمیره بجز خودکشی. زنگ زدم دفتر بهجت گفت که حتی اگه مسلمون هم باشی در لحظه ای که خودکشی میکنی به استناد همین حدیث کافر از دنیا میری و کافر هم برخلاف مسلمون که وقتی عذاب گناهاش رو کشید از جهنم درمیاد و میره بهشت تاابد در جهنم باقی میمونه. البته مکارم به این قطعیت نگفت که کافر از دنیا میری ولی من فکر کردم که اگه یک درصد هم حرف بهجت درست باشه بهتره که این حداکثر سی چهل سال رو هم با عذاب تو این دنیا زندگی کنم ولی اون دنیا بالاخره یه روزی از جهنم دربیام. فعلا که دارم تحمل میکنم و با خاری در گلو و تیری در چشم زندگی میکنم و این دنیا در نظرم از آب بینی بز هم پست تره. میبینی چه شباهت هایی با امام علی دارم!

  ReplyDelete
 93. من سیانور دارم ،هر کی میخواد بهم ایمیل بزنه :arman.atra@yahoo.com

  ReplyDelete
 94. من سیانور دارم ،هر کی میخواد بهم ایمیل بزنه :arman.atra@yahoo.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. من یه شیمیست هستم تو که سیانور داری میتونی به من بگی نام شیمیایی سیانور چیه؟ حتما رو بستشو خوندی دیگه؟ دوستان بدونن سیانور قرص نیست یه ماده کریستاله و نامش هم سیانور نیست این یه نام عوامانه از این ماده است

   Delete
 95. سلام،آدم باید به زندگی منطقی نگاه کنه،وقتی کاری اینجا نداری و موندنت الکیه دیگه نیازی به موندن نیست،مخصوصآ که آخرش همه باید بریم،پس از مرگ نترسین،من خودم 7و8 ماه دیگه مطمئنا میرم،اینکه میگم 7و8 ماه دیگه دلیل دارم،الان نمبتونم برم،اگه تا اونموقع قرص سیانور گیرم اومد که بهتر،اگه نیومد یا آگپول هوا میزنم،که باید تند و زود همه ی هوا رو خالی کرد تو رگ،یا شب میرم تو ماشینم و یه گاز پیک نیک روشن میکنم و تخت میخوابم،فقط یه خواب راحت و بی برگشت میرم،هیچ درد و زجری هم نداره،شاید این راه به خیلیاتون کمک کنه،ولی ذوستان عزیزريالاگه واقعآ به آخر خط و بنبست رسیدین خودتونو بکشین،وگرنه اگه جوگیر شدین اشتباه نکنین،من خیلی وقته تصمیممو گرفتم،جوگیرم نیستم،وگرنه زندگی ممکنه واسه خیلیاتون خیلی زیبا و پر از آینده ی شیرین باشه،روزتون خوش

  ReplyDelete
 96. وبلاگ خیلی خوبیه اینجا،پر از حرف رفتن و راحتی....آخیییششششش..چه حالی میده خواب ابدی

  ReplyDelete
 97. هوی مریم که به بقیه دوستان گیر میدی 2 زار فک کن ببین شاید اگه ایمیل میزارن و دنبال راه مطمئن هستن ازین میترسن که باز چشمشونو تو دنیایی باز کنند که آدمایی مثل تو به گند کشیدنش که فک میکنن آخرت دانایی و عقل و هوشن هر زر مفتی که میزنن درسته

  ReplyDelete
 98. نمیدونید چقدر دوست دارم زودتر بمیرم.من 2سال عاشق یه پسری شدم می پرستمش از هیچی واسش کم نذاشتم اما مامانم اینا نمیزارن باهاش ازدواج کنم اما خودش همش اصرار داره بهم فشار میاره خسته شدم فقط از اون دنیام میترسم و قولی که به عشقم دادم تا همیشه باهاش بمونم.کمکم کنید.فقط یکم سیانور می خوام.خواهش می کنم

  ReplyDelete
 99. من قبل از هرچیز بهت تبریک می گم که عاشق شدی چون چیزی که تو این دنیا کمه عشقه واقعیه. ولی تعجب می کنم به جایی که ازش لذت ببری برات دلیل مردن شده. تو این دنیا هیچ چیز به اسونی بدست نمی یاد مثل قصه های فانتزی نیست که دختر و پسر به خوبی و خوشی تاآخر عمر با هم زندگی کنند تازه من مطمئنم احساسی که الان به این پسر داری تا چند سال دیگه کاملا عوض می شه. الان خوشبختی که عشقو داری پس قدرشو بدون چون معلوم نیست تا کی داشته باشیش و به نظر من عشق مدت کوتاهی با آدمه پس به خاطر یه چیزه تاریخ مصرف دار زندگیتو از بین نبر

  ReplyDelete
 100. kasani ke khod koshi mikunan ensanhaye zaifi nistan.heyf ke adame zaifiam.bye

  ReplyDelete
 101. harki sianoor dare man kharidarm be man mail bezane: amin.f73@hotmail.com

  ReplyDelete
 102. من اجتماعی نیستم
  همه مسخرم میکنند
  دوچاره بیماریه سرطان بدخیم هم هستم
  دیگه زندگی برام هیچ معنایی نداره
  دلم میخواد خودکشی کنم ولی جرعت ندارم
  ای خدا آخه تا کی زجر بکشم

  ReplyDelete
  Replies
  1. کسخول اخه خودکشی هم جرات میخواد برو بمیر راحت شی دنیا به تخمت

   Delete
 103. سلام دوستان منم دختری تنهام مدرکه فوق لیسانسمو تازه گرفتم یک مدت نامزد داشتم که منو از لحاظ روحی داغون کرد الانم تو خونه هیج کس درکم نمی کنه به شدت احساس تنهایی و پوچی می کنم و از دنیا متنفرم من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم روحیهام داغونه منم دو با رگمو زدم یک بارم صدتا قرص آرامبخش خوردم ولی هنوزم زندم

  ReplyDelete
 104. خیلی دلم می خواست می تونستم کاری انجام بدم که از غم و ناراحتی همتون کم بشه ولی هیچ کاری ازم بر نمی یاد. یکی از مشکلاتم با خدا همینه که زیادی به آدماسخت می گیره و می زاره درد بکشن. بدترین چیز تو دنیا غمه. فقط می تونم آرزو کنم که هممون تا وقتی زنده ایم غمه کمتری بکشیم

  ReplyDelete
  Replies
  1. omid be khoda
   khoda onjori ke shomaha fekr mikonid zalem nist
   in tarze fekr be khatere dide eshtebahe mahast.

   Delete
 105. من کم آوردم. هیچ کس درکم نمیکنه و شدیدا تنها هستم. بیش از هرکس دیگه ای تو زندگیم تلاش کردم ولی تنها چیزی که وجود نداره عدالته. من تنها هستم چون خونوادم ازم حمایت نکرد
  من شکست خوردم چون علی رغم همه توانایی هام کسی بهم میدون نداد. یه رزومه دارم 8 صفحه که دهن هر کسی رو باز میزاره ولی چه فایده، بی پولو بی پشتوانه
  چند روزی همه چیه زندگی رو گذاشتم کنار و جالبه هیچ کس عین خیالش نیست

  اگر کسی میخواد خودشو بکشه با من تماس بگیره. من به یه همدرد نیاز دارم، برای زنده موندن یا مرگ

  s.katebi.a@gmail.com

  ReplyDelete
 106. خب مطمئنید بمیرید همه چی حله؟

  ReplyDelete
 107. عجب وبلاگ توپیه!!! من کلیاتی حالیدم
  دوستان عزیز مسافر، بهترین و ارزونترین و موثرترین راه تزریق دز اندکی جیوه(به اندازه محتوای دماسنج)درون رگه؛ برین حالشو ببرید ولی قول بدید اگر سفر خوبی داشتید سری هم به من بزنید.در جواب دوستان خداپرستمون!!! باید بگم عزیزان مگه تو کشور خودمون در سال 90 بیش از 400نفر اعدام نشدند؟ اگر با احتساب پاپوشی و خطای انسانی و اشتباه قاضی رو هم بخش اضافه کنیم و فقط 1% یک در صد ضریب خطا داشته باشه میشه چهار انسان بیگناه اعدام شدن!!! میشه بفرمائید این خدای بزدل،کثیف، خودپرست و فرومایه کجا مشغول خوشگذرونی بودن؟ پس عزیزان امید واهی به هیچ کس و هیج چیز نداشته باشید و اگر فکر می کنید سفرتون باعث آزادیتون میشه، سفر بخیــــــر

  ReplyDelete
 108. man ham motmaenam ke khoda vojod nadare.shayad ghblan bode vali alan dige nist.age bod nemizasht oza injor beshe(ba tavajo be on tarife mehraboni ke azash shenidim!)
  mahtab_169@yahoo.com

  ReplyDelete
 109. man ye zamani az hame chi be hade nahayet lezat mibordam.lotfan maskhare nakonid,hatman rohiyamon inghadr bad shode ke darim be khod koshi fekr mikonim.dige lezataye zendegio hes nemikonim.dark konid plz,na maskhare.man ham ye zamani aslan fekr nemikardam khodkoshi be zehnam khotor kone.man rahesho midonam vali hanoz az anjamesh motmaen nistam....bahane haye kochake zende mondane man kheili soste...haminroza in reshteha mibore......

  ReplyDelete
 110. سلام. کسی میدونه من چه جوری باید گاز هلیم رو وارد کیسه پلاستیکی بکنم و همزمان بکشم روی سرم؟
  درواقع میخوام بدونم اگر با هواترکیب بشه اثرش از بین میره؟

  ReplyDelete
 111. گاز هلیوم رو از کجا آوردی دستگاه بادکنک بادکن رو از کجا میشه خرید؟

  ReplyDelete
 112. سلام دوستان.....

  لطفا اگه كسي از دوستان قرص برنج داره آيدي منو توي ياهو ادد كنه: dadamp3

  يا به اين آدرس ايميل بزنه :
  cheraghejadoo@gmail.com

  سال هاست به چند تا از اين قرص ها رو نياز دارم....

  ReplyDelete
 113. يعني توي اين بادكنك ها گاز هليون مي كنند؟

  ReplyDelete
 114. ........................December 18, 2011 at 2:11 PM

  يعني تو اين بادكنك ها گار هليوم مي كنند؟

  ReplyDelete
 115. خیلی جالب بود که دیدم خیلی ها مثل خودم بعضی وقتا یا شاید همیشه به خود کشی فکر می کنند. به نظرم همه چیز خیلی بیخودی الکی و حوصله سر بره. من خیلی به خود کشی فکر می کنم ولی یکبار بیشتر امتحان نکردم که چند تا آرامبخش خوردم و اتفاقی نیفتاد و الکی کلی خرج بیمارستان رو دستم گذاشت. ولی همیشه با یه اتفاق کوچیکم دوباره به زندگی امیدوار میشم و به این افکارم می خندم. ولی باز بعد از چند وقت میان سراغم. فعلا که زنده ایم.....

  ReplyDelete
 116. سلام
  از اول زانویه به بعد هیچگی چیزی نگذاشته. برنامه خودکشی تعطیل شده ؟ .بچه ها تا زمانی که زنده هستید و نمردید کفر نکنید . حتی اگر از هر فرقه ای هستید . من هم مثل شما از زندگی کردن سیر شدم و دلایل خودم رو دارم . یه فکر جالبی دارم که اگه موافق هستید در میون بگذارم و نظرتون رو بدونم .F.

  ReplyDelete
 117. سلام بر همگی من باز نتونستم بمیرم تو خودکشی شانسم خیلی مهمه. اینبارم شانس نیاوردم. احساس اینکه آدم یه جا گیر افتاده خیلی احساسه بدیه. همیشه آرزوم این بود که هیچ وقت به دنیا نمی یومدم. امیدوارم حال شما بهتر از من باشه

  ReplyDelete
 118. سلام رفقا من ديگه بريدم

  ReplyDelete
 119. salam be hame...nemidunam kudumatun hasin k bekhunin ama unaii k vaghan be raftan niaz dashtan omidvaram be hadafeshun reside bashan...manam m3 chan nafaretun 2 sale tu fekresham ama har dafe be ye dalili cancel mishe ta modati k dobare feshara mire bala..indafe tori feshar umade k feshar sanjam terekide ama bazam ba in hal vaghti matalebetuno mikhundam sardo garm mishodam va3 anjamesh...moshkela hame az pool shuru mishe o be pool khatm mishe...payeye unai k tu fekreshano motmaenan m3 man hasam..harchand nafar bishtar jalebtaro bahaltar...ma k gharare berim che behtar dore ham berim moghe raftan bekhandim..donyaiii joz in donya vujud nadare...vujude khodaro enkar nemikonam ama shayad dg kheili va3 khodai pir shode ya shayadam in tike zamin az yadesh rafte..harki be har nahvi paye as pm bd be id im...sianuram mitunam giir biaramo ghorsam k mashala pore...movafagh bashin tu residan be hadafetun...night_wolf_1991@yahoo.com

  ReplyDelete
 120. خاک بر سر هر چی احمق و بی شعوره

  ReplyDelete
 121. اینجا کسی زنده س؟؟

  ReplyDelete
 122. هیچ کدومتون مث من نکشیدید از این زندگی...هیچ کدومتون
  حتی یه روزه خوش هم نداشتم...حسرت همه چی به دلم موند...هر چیزی که فکرشو بکنید واسه من حسرت شد
  هیچ امیدی ندارم...نه به خدا اعتقاد دارم نه به زندگیه بعد از مرگ نه بهشت نه جهنم و این مزخرفات
  میخوام بمیرم همین...ولی میترسم...میترسم زنده بمونم...میترسم عملی نشه
  لعنت به این زندگی که لحظه به لحظه ش درده

  ReplyDelete
 123. با شرمزدگی تمام از هنوز زنده بودن! دو تا از دوستان دو تا روش محشر اون بالا نوشتن ولی بعید می دونم الان باشن که راهنمایی کنن... اگه کسی می دونه به هر حال نظر بده...اولیش تزریق کلرید پتاسیمه که من نمی دونم چه طوری گیر آورده...اگه کسی می دونه یا اگه اون دوست خودش هنوز هست راهنمایی کنه...مورد دوم استفاده از گاز هلیومه که جالبه اگه کسی تونسته گیر بیاره...چون دقیقن من راه استفادشو با جزئیات می دونم ولی کو گازش؟!!!دوستانی که هنوز هستن نظر بدن

  ReplyDelete
 124. man in zndgio dust ndaram, mikham bmiram mitrsam bmiram, un doniam in azabe ruhio dashte basham. har saniam drde ruhie

  ReplyDelete
 125. salam man bish az sad bar dast be khodkoshi zadam ama nemidunam in mojeze hast ke zendam to in donyae kasif v be in bozorgi kasiro nadaram halam az hame chi beham mikhore ruzi sad bar arezuye marg mikonam mikham ye rahnamayi bekonin ke che ghorsi bekhoram ta zudtar bemiram khahesh mikonam sari j bedin inam shomareye man 09198619560

  ReplyDelete
  Replies
  1. salam halam kheyli bade. ye ye mikham. faghat zood. akhe dare tamom mishe

   Delete
  2. slm halam kheyli kharabe. ye paye mikham. peyman1440@yahoo.com

   Delete
 126. salam manam vaghean mikham bemiram v hadeaksar ta hafteye dg khodamo mikosham...saritarin v asauntarin raveshe khodkoshi k vaghean begire chie?

  ReplyDelete
 127. 1. زمانی که رسیدیم اون دنیا البته اگر اون دنیایی باشه همه با هم تف کنیم تو صورت حرومزاده خدا بعد سرمون رو بگیریم بالا با افتخار بریم به دوزخ چون اونجا هم مثل اینجا همه چی زوریه و کسی حرفمون رو گوش نمیده
  alonestboy@yahoo.com

  ReplyDelete
 128. مرسی بخاطر وبلاگ خوبت

  ReplyDelete
 129. من با هزینه زیاد تونستم سم استریکنین گیر بیارم.ولی با مطالعه توی اینترنت متوجه شدم که مصرف این سم باعث تشنجات و اسپاسم بسیار شدید و دردناک حتی بمدت 2ساعت میشه.
  میخواستم اگه کسی اطلاعات بهتری درباره روش خودکشی با استرکنین داره بهم بگه.مرسی

  ReplyDelete
 130. شیش گرم تریاک یا شیره میخری میخوری
  مردنش خیلی رویایی هست . چون در عالم رویل و نعشگی میمیری . به خودت میای میبینی تو جهمنمی
  بنظرم راحت ترین و قشنگ ترین بدون درد

  ReplyDelete
 131. خوشا آنان که در گهواره مردند که رنجی از غم دنیا نبردند

  ReplyDelete
 132. I used to be smokes 61 cigarettes daily.

  My favorite early morning smokers' hmmm could quite possibly latter mins and also started pain. At times That i was as if there would be your stainless steel ring throughout my upper body. Your tars and harmful bacteria through the cigarette smoke ended up producing me definitely feel not well. After six several weeks involving certainly not letting go of as well as using our electroniccigarettereviewedx.com/ In my opinion outstanding. No day time cough, a rock music band has gone when i nap more effective. I am not a dr and that i have not been to 1 nevertheless i realize by myself physical structure, after i experience a similar a for the purpose of 58 yrs. I can easily take in air much deeper together with wander more than I was able to a couple weeks ago. As a result of 60 cigarettes to make sure you 2-4 top off ink cartridges daily As the total amount tar residue is absolutely not going to my personal lung area day after day?

  ReplyDelete
 133. دوستان عزیز که الان میخواهید خودکشی کنید
  بهتره اینکار رو نکنید
  چون بزودی دنیا تموم میشه خیلی زود
  اینطوری بهتون بگم که هر روزی ممکنه این اتفاق بیفته
  گول آرامشی که الان دارید میبینید رو نخورید
  این آخرالزمانی که ازش حرف میزنم ناگهانی اتفاق میفته و مثل دومینو همه چیزو میریزه به هم
  بگذارید که تقدیر خودش شما رو از اینجا ببره نه خودکشی
  اگر میخواهید بیشتر بدونین بهتون باد بگم که یکی از مهمترین نشونه های رسیدن آخرالزمان اینه که دیگه صدایی از خدا نمیاد درهای توبه بسته میشه طبیعت میریزه به هم و خیلی ها به خدا بی اعتقاد میشن چون جوابی ازش نمیشنون
  چون ظلم و ستم به حد نهایت خودش میرسه
  دوستان عزیز من اصلا شوخی نمیکنم
  واقعا آخرالزمان نزدیکه
  من همه کامنتها رو خوندم و بررسی کردم
  معنیش فقط یه چیزه
  شماها گناهی ندارین بلکه زمان تموم شدن دنیا رسیده
  نه میخوام گولتون بزنم نه اینکه از خودکشی منعتوم کنم
  اگر واقعا فکر میکنی که باید خودت رو بکشی با خودته
  ولی من صبر میکنم تا زمان تموم شدن دنیا که خیلی زوده برسه و اون روز دو حالت داره
  اگر قرار شد زنده بمونم مطمئنا تمام مشکلاتم حل میشه
  و اگر قرار شد بمیرم هم پس میمیرم ولی نه با خودکشی
  ار اینکه وقت گذاشتین و کامنت من رو خوندین ازتون ممنونم
  اگر خواستید میتونین برین در مورد آخرالزمان و تموم دنیا تحقیق کنین
  من 14 ساله که در این زمینه تحقیق کردم
  اگر میبینین که در موردش خیلی حرف نمیزنن فقط به این خاطره که شما خیلی کنجکاو نشین
  و اینم بدونین که مدیریت فعلی دنیا دست موجودات اهریمنیه
  همونایی که مستقیم یا غیر مستقیم باعث شدن خیلی از ماها به فکر خودکشی بیفتیم
  دوست عزیز اندکی صبر که سحر نزدیک است
  چیزی نمونده تحمل کنین

  ReplyDelete
 134. دوستان عزیز که الان میخواهید خودکشی کنید
  بهتره اینکار رو نکنید
  چون بزودی دنیا تموم میشه خیلی زود
  اینطوری بهتون بگم که هر روزی ممکنه این اتفاق بیفته
  گول آرامشی که الان دارید میبینید رو نخورید
  این آخرالزمانی که ازش حرف میزنم ناگهانی اتفاق میفته و مثل دومینو همه چیزو میریزه به هم
  بگذارید که تقدیر خودش شما رو از اینجا ببره نه خودکشی
  اگر میخواهید بیشتر بدونین بهتون باد بگم که یکی از مهمترین نشونه های رسیدن آخرالزمان اینه که دیگه صدایی از خدا نمیاد درهای توبه بسته میشه طبیعت میریزه به هم و خیلی ها به خدا بی اعتقاد میشن چون جوابی ازش نمیشنون
  چون ظلم و ستم به حد نهایت خودش میرسه
  دوستان عزیز من اصلا شوخی نمیکنم
  واقعا آخرالزمان نزدیکه
  من همه کامنتها رو خوندم و بررسی کردم
  معنیش فقط یه چیزه
  شماها گناهی ندارین بلکه زمان تموم شدن دنیا رسیده
  نه میخوام گولتون بزنم نه اینکه از خودکشی منعتوم کنم
  اگر واقعا فکر میکنی که باید خودت رو بکشی با خودته
  ولی من صبر میکنم تا زمان تموم شدن دنیا که خیلی زوده برسه و اون روز دو حالت داره
  اگر قرار شد زنده بمونم مطمئنا تمام مشکلاتم حل میشه
  و اگر قرار شد بمیرم هم پس میمیرم ولی نه با خودکشی
  ار اینکه وقت گذاشتین و کامنت من رو خوندین ازتون ممنونم
  اگر خواستید میتونین برین در مورد آخرالزمان و تموم دنیا تحقیق کنین
  من 14 ساله که در این زمینه تحقیق کردم
  اگر میبینین که در موردش خیلی حرف نمیزنن فقط به این خاطره که شما خیلی کنجکاو نشین
  و اینم بدونین که مدیریت فعلی دنیا دست موجودات اهریمنیه
  همونایی که مستقیم یا غیر مستقیم باعث شدن خیلی از ماها به فکر خودکشی بیفتیم
  دوست عزیز اندکی صبر که سحر نزدیک است
  چیزی نمونده تحمل کنین

  ReplyDelete
  Replies
  1. سلام
   خیلی ممنون که راهنمایی کردین ، من واقعا خسته ام از دنیا اما با حرفهای شما فهمیدم که دلیل این خستگی مفرط که میل به خودکشی رو تو وجودم انداخته چه چیزی میتونه باشه، قانع شدم خودکشی نکنم ولی نمیدونم چطوری دوباره شروع کنم چون چندین چند بار با امید شروع کرددم، حالا مثل یه مرده متحرک شدم، درباره این هم راهنمایی کننید لطفا

   Delete
 135. موجودات اهریمنی واقعا وجود دارن به شکل انسان و یا نامریی
  اینم بدونین که قدرتهای زیادی دارن همون قدرتهای اهریمنی
  میتونن در جسم انسان نفوذ کنن و روی سیستم عصبی انسان تاثیر بذارن و و قتی سیستم عصبی انسان به هم بریزه هر فکری میتونه در ذهنش بیاد حتی فکر خودکشی
  اگه تاحالا بی دلیل احساس ناامیدی و ضعف کردید اونم برای یک مدت طولانی اینو بدونید که باید حتما یه راهی برای بستن چاکراهاتون پیدا کنین
  چون این موجودات با استفاده از علم بالایی که دارن میتونن از طریق چاکراها (منافذ انرژی) در سیستم عصبی فیزیولوژیک انسان اختلال ایجاد کنن
  میگن یکی از راههای پاکسازی چاکراها از این انرژی های منفی نماز خوندن یا به مسجد رفتن یا رفتن به جنگل و طبیعت و جاهایی که از شلوغی و هیاهو بدور باشه
  بعضی ها هم از روشهای دیگه ای استفاده میکنن که من اینجا جاش نسیت بهتون بگم. یکی از این عده افراد دراویش هستن که میدونن باید چطور از چاکراهاشون محافظت کنن
  ببینید دوستای عزیز من میخوام مطلعتون کنم که اینجا تو این دنیا چه خبره بخصوص الان
  من هیچوقت تو این سالیان که درگیر این مسائل بودم اونارو در جریان عامه مردم قرار ندادم
  ولی الان واقعا لازمه که همه این مسائل رو بدونن
  اگر هر چی دکتر رفتی جواب نگرفتی یا مشکلات جسمی و روحیت واقعا دلیل قانع کننده ای نداشته میتونه دلیل همین انرژی های منفی باشه
  به دوروبرتون و اون چیزایی که میبینید اطمینان نکنین
  این موجودات اهریمنی در کالبد انسان هستن و خیلی حیله گر و موذی هستن
  اگر واقعا انسان باشی وقتی تو جمع اینا میری یا کنارشون باشی حالت هایی بهتون دست میده که به خوبی میفهمین مثل سردرد ناگهانی یا چیزایی از این قبیل
  خلاصه اگه واقعا یک "انسان" باشی در کنار اینها آرامش نخواهی داشت
  این چیزیایی که میگم نه توهمه نه توجیه (قابل توجه اونایی که میخوان ایراد بگیرن)
  اینم بدونین که این موجودات همه جا هستن و به همه چیز سرک میکشن حتی اینجا در این صفحه
  پس دوست عزیز بیشتر دقت کن گول حرفهای اینارو نخورید و به هر کسی اطمینان نکنید
  هدف اینها استفاده از انسانها همانند برده برای اینکه راحت زندگی کنن و مشکلات خودشون کمتر باشه
  در واقع از ما انسان ها بعنوان پلی استفاده میکنن برای رسیدن به منابع عظیم حیاتی مثل انرژی برای زندگی چون خدا درهای انرژی عظیم حیاتی رو بروی اینها بسته
  خلاصه بهتون بگم که از انرژی ما انسان ها که برای زندگی طبیعیمون لازمه میدزدن برای خودشون و خیلی خوب هم این کارهاشونو در قالب روزمره گی پوشش میدن تا خیلی از ماها متوجه نشیم
  اگه یه کم باهوش باشی میفهمی وقتی به دوروبرت دقت کنی
  در حال حاضر جمعیت این انسان نماها خیلی زیاد شده در تمام دنیا و مهره چینی های سیاسی و اجتماعی هم خیلی هاش دست اینهاس
  یکی از دوستام به من گفت اینها هر انسانی رو که بخوان میکشن و در جسمش میرن و میشن عین خود اون انسان در حالیکه اون انسان دیگه مرده و جاشو یکی از این موجودات اهریمنی گرفته و چون تمام خاطرات ذهنی هم در مغزش وجود داره تو نمیتونی به بقیه ثابت کنی که کی دیگه اون انسان نیست چون همون جسم و ذهن رو داره و همه خاطرات و احساسات حتی خاطراتی که فراموش شدن در ذهن فیزیکی میمونن و الان ثابت شده که حتی احساسات با تمام جزئیاتشون در قسمت هایی از مغز ذخیره میشن که برخی از محرکها مثل بوی یک عطر میتونه اونها رو دوباره فراخوانی بکنه
  پس نمیتونی ثابت کنی که این شخص همونه یا چیز دیگه
  تنها را پی بردن به وجود این موجودات کثیف اینه که در کنارشون آرامشی نخواهی داشت و این عدم آرامش دلیل خاصی هم نداره
  چون تمام این موجودات از طریق چاکراهای بدن (جسم) به یک انرژی مرکزی (معروف به چشم شیطان) متصل هستن که برای ما انسانها انرژی منفی قلمداد میشه و در جسم و روح ما تاثیر منفی داره
  و از اونجاییکه وقتی یک انسان در کنار این موجودات قرار بگیره انرژی منفی چاکراهای آنها با انرژی چاکرای اون انسان تداخل میکنه و همین باعث میشه که توی انسان بی دلیل احساس ناخوشی ناگهانی بکنی
  من وظیفه ام بود تا کلیات این مسائل رو براتون بگم بقیش با خودتونه که در موردش فکر کنین و تحقیق کنین یا خیلی ساده از کنارش بگذرین چون باور نکردنیه
  من براتون داستان تعریف نکردم و انقدرها هم بیکار نیستم که وقت بذارم و این مسائل رو با شماها درمیون بذارم
  لطفا اگر خواستید این مسائل رو به بقیه دوستانتون هم بگید تا بدونن تو این دنیا چه خبره و چی کارا میکنن

  ReplyDelete
  Replies
  1. سلام
   خیلی ممنون که راهنمایی کردین ، من واقعا خسته ام از دنیا اما با حرفهای شما فهمیدم که دلیل این خستگی مفرط که میل به خودکشی رو تو وجودم انداخته چه چیزی میتونه باشه، قانع شدم خودکشی نکنم ولی نمیدونم چطوری دوباره شروع کنم چون چندین چند بار با امید شروع کرددم، حالا مثل یه مرده متحرک شدم، درباره این هم راهنمایی کننید لطفا

   Delete
 136. دوستان خواهشمندم یه روش بدون درد بگین

  ReplyDelete
 137. سلام من تازه به این وبلاگ آمده ام به نضر شما دوستان چه روش راحتی است که در دسترس هم باشه برای خودکشی

  ReplyDelete
 138. این همه سال درس خوندیم و شدیم مهندس، 16ماه توی یه شهر مرزی خدمت کردیم، بعد خدمت دو سال گشتیم دنبال کار، پیدا نکردیم، 6 میلیون تموم سرمایه امون بود که سر یه معامله ضرر کردیم، 27 سال از این عمر کوفتی می گذره و به هیچی نرسیدیم، نه خونه ای داریم، نه ماشینی، نه زنی، نه دوست دختری، نه شغلی، نه پولی، نه کوفتی، ای شاه بر پدر و مادرت لعنت که مملکت رو دادی به این آخوندای کسکش و رفتی، خامنه ای حرومزاده تو باید بمیری نه این همه آدمی که توی این وبلاگ می خوان خودکشی کنن، چون شما آخوندای کسکش مملکت رو به گوه کشیدین، چه وضعشه، مادر هر چی آخونده گاییدن، عوضیا، آقا من میگم به جای اینکه خودشکی کنید، یه گروه جمع شین برین این آخوندای کسکش رو بکشین اینجوری اگه بگیرنتون اعدامتون میکنن، میمیرین اما سربلند می میرین!

  ReplyDelete
  Replies
  1. موافقم البته با ایدت نه طرز صحبتت اما کو خایه عزیز دل برادر

   Delete
 139. سلام بچه ها یه راهی ساده برای خود کشی پیدا کردم نوشیدن بیش از حد آب شخص را در معرض خطر مسمومیت با آب قرار می‌دهد.نوشیدن بیش از ۴ لیتر آب در مدت کمتر از ۲ ساعت و یا ۱۴ لیتر آب در ۱۲ ساعت، با شستن نمک و املاح ضروری و حیاتی بدن میتواند به مرگ فرد منجر شود.

  ReplyDelete
 140. slm doostan nemidunam chand nafaretun ta hala zendeiid man motade in page shodam harshab cm haye hamatuno mikhundam dge ehsase tanhaiii nemikonam va ehsas nemikonam tanha adamiam ke enghad az zendegish khastast vaa dge angizeii nadare baraye edame nadare...ehsas mikonam inja darkam mikonan...kasio ke doost daram doostam nadare va too badtarin sharayet tanham gozasht...faghat ba un khoshhal mishodam va energy migereftam...har koodoom az ma sharayeto moshkelate khase khodesho dare va dge hazer niist zendegii kone ..arman jan raveshii ke moarefii kardio bar ha emtahan kardam ama j nadad...manam donbale ye rahe asunam mesle khafegii ya tazrighe jive..ghorse berenjam nadaram age kasi darepm bede in id e mane... shab khosh ID: hanie_secret

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://ixxunknown.blogfa.com/
   be man sar bzan, iDit yahoo e?daqiq bnvis

   Delete
  2. hanie_secret yahooe dge.!

   Delete
 141. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

 142. پرش از ساختمان 3طبقه يا خوردن پتاسيم پرمنگنات چقدر احتمال مرگ داره؟
  http://ixxunknown.blogfa.com/ لطفا تو وبلاگم جواب بديد


  ReplyDelete
 143. اسلحه بدون شک بهترین و سریع ترین روشه. سعی کنید اسلحه پیدا کنید. من خودم دخترم و نمی تونم. اما اگر آشغال بود و کار نکرد (از اونجایی که تو ایران هیچ گهی نمیشه پیدا کرد) دیگه ترس از فلجی و... نداره
  هیچکس بدبخت تر از من نیست. دو ساعت پیش خانواده م رفتن مهمونی و بابام برام محلت تعیین کرد که تا برگشتنشون بمیرم!
  بابام تند مزاجه اما این حرفش دیگه آخرش بود. یعنی اگر بازم زندگی کنم خاک بر سرم..

  ReplyDelete
 144. به نظرتون میشه کسی رو پیدا کرد ادمو بکشه که دیگران نفهمن خودکشی کردی؟

  ReplyDelete
  Replies
  1. دیوانه خودتو بنداز جولوی تریلی یه دیه هم به خوانوادت برسه

   Delete
 145. کسی میدونه چه جوری میشه یک ادم کش اجیر کرد؟

  ReplyDelete
 146. اخرین پاییزNovember 24, 2013 at 3:39 AM

  سلام کاش ی جایی مثل چت آنلاین بود برای علاقه مندان به خودکشی
  من بیشتر طرفدار راه هایی هستم که دیگران متوجه نشوند که خودکشی بوده و بخوان احساس تاسف و دلسوزی بکنن.
  من یک مقدار تحقیق کردم در مورد خودکشی، یکی اینکه اگر کلرید پتاسیم بتونید به خودتون تزریق کنید در عرض چند دقیقه دچار ایست قلبی میشید و میمیرید و همچنین کالبدشکافی هم نشون نمیده که خودکشی بوده، ولی دردناکه. و مثل اینکه برای اعدامی ها هم از همین روش استفاده میکنن.
  دوم اینکه اگه کسی میخواد با زدن رگ خودشو بکشه و قطعا قصد خودکشی داره بهتره که شاهرگ رو بزنه که در دسترس باشه، یکی از نزدیکترین شاهرگ هایی که راحت میشه پیدا کرد شاهرگ زیر بغل (بازو) هست. اگر اون جا رو هدف بگیری در عرض ۵ دقیقه دچار کمبود خون و به کما میری و احتمال مرگ خیلی بیشتر از زدن رگ دسته.
  سومین و بهترین چیز مخصوصا در زمستان اگه کسی خونه نباشه و خونه هم کوچیک باشه به نظر من لوله بخاری هست. چند تا قرص خواب میخوری و بعد به خواب اروم و راحت میری. ولی خوب برای من مقدور نیست.
  چهارم توی فکرم اراذل و اوباشی پیدا کنم که حاضر باشه پول بگیره و خلاصم کنه که اینم واقعا نمیدونم چه جوری گیر بیارم

  ReplyDelete
 147. بهترین روشسیانور پتاسیم یا همان سانور هست که باید با یک اسید مثل جوهر نک مخلوط بشه و یک گار تولید میکنه که بسیار سریع عمل میکنه
  یکی از علائم برای تشخیص سریع مسمومیت با سیانور، بوی بد بادام تلخ است که از دهان مصدوم و یا هوای بازدمی او به مشام می‌رسد
  در برخی کشورها محکومین به اعدام را در اتاق گاز با سیانور می‌کشند. آنها را به صندلی در اتاق گاز می‌بندند و مامور اعدام از بیرون دسته‌ای را می‌کشد. به این ترتیب بسته‌ای حاوی سیانور پتاس به درون ظرفی محتوی جوهر لیمو که در زیر صندلی تعبیه شده است، می‌افتد و گاز سیانور حاصله، باعث مرگ سریع محکوم می‌شود.

  سیانور پتاسیم : عمدتا برای آبکاری نیکل – کرم و آب طلا و دیگر آبکاریها استفاده میشود

  ReplyDelete
 148. دوستان میخوام فرشته نجات بشم برام آرزوی مرگ کنید
  هرکی میخواد خودکشی کنه بره به این ادرس انواع روش موجود هست
  http://radmasaf.worldpress.com

  ReplyDelete
 149. عزیزم دو راه برای خودکشی میگم مطالعه فراوان در موردشون کردم:
  و 1- اگه دختری و یا آدم احساسی هستی و با یه نیش پشه به این نتیجه میرسی که خودتو بکشی حتما شب برو توی دریا و همین طوری شنا کن برو جلو (حتما شب باشه) اونموقع بعد از اینکه تا کمر رفتی تو آب به غلط کردن میفتیو و برمیگردی و خودکشی هم از کلت میفته اگه هم بری معلومه مصمم بودی که بر نگشتی به سلامتی خیلی شرافتمندانه و بدون سوسول بازی سقط میشی
  و2- اما اگه آدم عاقلی هستی و حساب کتاب کردی که خدتو بکشی الکی زحمت شمال رفتنو آب تنی به خودت نده یه لول تریاک تو آب جوش حل کن برو بالا بعد دراز بکش 1 دقیقه بعد ایست قلبی میکنی و بدون هیچ دردی 100 در صد سقط میشی من خودم چندین مورد موفقو دیدم

  ReplyDelete
 150. سلام من دنبال خودکشی هستم کسی به من راهنمایی میکنه؟

  ReplyDelete
 151. همتون کوسخولیت کون کار کردن ندارید گشاد کردید

  ReplyDelete
 152. زندگی را باید کرد نه زندگی شما را.
  موافقید؟

  ReplyDelete
 153. یه خوشگل خانم پیدا کن و بکن تا جون از تنت دربره این بهترین راهه من چند بار امتحان کردم

  ReplyDelete
 154. لطفا یه نفر که مثل خودم قصد خودکشی داره باهام تماس بگیره،راه خودکشی با من،سریع و مطمئن
  09015113235

  ReplyDelete
 155. وقتی ادم به درجه ای میرسه که به جز مردن به چیز دیگه ای فکر نمیکنه زندگی دیگه معنایی پیدا نمیکنه،حالم از این دنیا و ادماش بهم میخوره،کاش زمانی که ادم میومد تو این دنیا اول ازش سوال میکردن که شرایط تو تو این دنیا اینه،حالا میخوای بری یا نه؟
  خواهشا یه نفر که مثل خودم قصد خودکشی داره باهام تماس بگیره،دیگه بسه،بریدم دیگه
  09015113235

  ReplyDelete
 156. من نیاز به یک همراه دارم واسه خودکشی،راحت و بدون درد ،سیانور با من
  یعنی واقعا کسی اینجا نیست؟
  اگه هست لطفا با من تماس بگیر
  09015113235

  ReplyDelete
 157. یعنی کسی این سایت رو نمیبینه؟
  تورو خدا یه نفر باهام تماس بگیره،من برای خودکشی به یه همراه نیاز دارم،سیانور هم دارم،یه روش دیگه هم دارم
  خسته شدم دیگه،دیگه یک ثانیه هم دوست ندارم نفس بکشم
  09015113235

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts